نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22193
زمان انتشار: 14 آبان 1399 10:56:00

ارائه بوگاتی دیوو در رنگ مات آبی

تصاویری از رونمایی دیوو، ابرخودروی بوگاتی مشاهده می کنید.
ارائه بوگاتی دیوو در رنگ مات آبی

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این ابرخودرو دارای برچسب قیمت 5.4 میلیون دلاری است. این بوگاتی دیووی خاص وارد خودروهای میلر موتور در گرینویچ کانکتیکات شد که در آن ثروتمندان فوق العاده شمال شرقی شمال آمریکا جمع می شوند تا میلیون ها دلار را برای هایپرکارهای انحصاری صرف کنند. بوگاتی دیوو که در این تصویر مشاهده می کنید، یک نمونه فیبر کربنب به رنگ آبی مات و منحصر به فرد دیوو است، به همین دلیل است که نیاز به ایجاد چنین ورود چشمگیری دارد.

 

بوگاتی دیوو بر اساس ابرخودروی شیرون ساخته شده است و در مقایسه با سایر ساخته های بوگاتی، سرعت بیش از حد را انتخاب می کند. بوگاتی دیوو برای مشتریانی ساخته شده است که می خواستند خودرویی متمرکز بر ظرافت کاربری و همچنین ارتباط راننده با خودرو باشند. دیوو دارای یک بال عقب عظیم است که 198 پوند نیرو تولید می کند در حالی که برای کاهش حداکثر سرعت به 236 مایل در ساعت کاربرد دارد.

اگرچه حداکثر سرعت این ابرخودرو در مقایسه با سایر مدل های بوگاتی کمتر است، اما دیوو وقت خود را برای تعقیب اعدادی که حتی نمی توانید در خیابان تجربه کنید هدر نمی دهد و از این بابت، انتخاب هوشمندانه ای به نظر می رسد.

محصولات بوگاتی همیشه متمرکز بر ارائه بیشترین تعداد در مورد خودروهای تولیدی بوده اند، بنابراین دیدن محصولی که بتواند از ارزش پیشنهادی معمول خود فراتر رود، یک اتفاق جالب است. ما با گذشت زمان و با وجود تیم مهندسی آن، مشتاقانه منتظر دیدن محصولات متمرکز بوگاتی هستیم و بهینه سازی های کوچکی برای ایجاد محصولات بی نظیر برای تهیه تجهیزات فوق العاده خودرو که همه چیز را در اختیار خریداران قرار می دهد، پیدا خواهیم کرد.

 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس