نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22217
زمان انتشار: 20 آبان 1399 16:07:00

تاکید وزیر صنعت بر تجمیع کارخانه های موتورسیکلت

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم تجمیع کارخانه های تولید موتورسیکلت، گفت: استفاده از ظرفیت صادراتی کشورهای همسایه به ویژه منطقه اوراسیا زمینه رشد این صنعت را فراهم می کند.
 تاکید وزیر صنعت بر تجمیع کارخانه های موتورسیکلت
به گزارش مجله ماشین به نقل از فارس، برخی مخاطبان سامانه «فارس من» با ثبت سوژه ای با عنوان «دلیل گرانی موتورسیکلت و قطعات آن چیست؟» خواستار پیگیری این موضوع شدند.

در این مورد علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشستی با اعضای انجمن صنعت موتورسیکلت ایران بر استفاده از نوآوری‌های روز دنیا برای تولید محصولات متنوع و با کیفیت تاکید کرد.

وی با بیان اینکه تنوع در بازارهای جهانی نیازمند ورود شرکت‌های بزرگی از کشورمان است، تجمیع کارخانه ها و تشکیل شرکت های بزرگ و فعال برای برندسازی و رقابت در بازارهای جهانی را مورد تاکید قرار داد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه تمام تلاشمان بر این است که مقررات شتاب‌زده نداشته باشیم، گفت: استفاده از نظرات انجمن ها، تشکل ها و فعالان بخش خصوصی همواره در دستور کار خواهد بود.

وی بر لزوم کاهش بروکراسی اداری برای کمک به فعالان بخش خصوصی و تسهیل در امور تولید تاکید کرد و از تولیدکنندگان خواست با گسترش ارتباطات خود در زمینه صادرات و افزایش سهم صادراتی تلاش کنند.

رزم حسینی بر استفاده از ظرفیت های صادراتی کشورهای همسایه به ویژه منطقه اوراسیا تاکید کرد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس