نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22230
زمان انتشار: 22 آبان 1399 11:45:00

تصاویر جاسوسی از پورشه 911 GT3 جدید

پورشه در حال حاضر مشغول تولید GT3 در مدل های مختلف است و ما معتقدیم که این نمونه اولیه نمونه تورینگ است.
تصاویر جاسوسی از پورشه 911 GT3 جدید

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این نمونه تقریباً یک نسخه به روز شده از موتور 4.0 لیتری این خودروساز است که می تواند تا 550 اسب بخار (405 کیلووات) برای نسل بعدی GT3 در حال توسعه باشد. حتی بدون وجود قطعات آیرودینامیکی، از نظر خمیدگی ها صاف و مرتب به نظر می رسد.


مدل تورینگ برای نسل قبلی GT3 بسیار مورد توجه بود و موتور تنفس طبیعی را ارائه می داد. گرچه بال بزرگ آن از بین رفته است، GT3 با اسپویلر فعال در عقب و اسپویلر در جلو، نیروی قابل توجهی را ارائه می دهد. این خودرو همچنین دریچه هایی را نیز روی کاپوت خود دارد و از اگزوز خروجی مرکزی نیز خبری نیست. جدا از تکه های کوچک نوار سیاه که جزئیات ریز را پنهان می کند، به نظر می رسد که این خودرو آماده تولید است.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا سوار آن شویم، اما چه زمانی این اتفاق می افتد؟ به زودی انتظار اولین رونمایی از GT3 را داریم اما باز هم یک بازه زمانی مشخص برای آن تعیین نشده است. به احتمال قوی اوایل سال 2021 رونمایی می شود و هنگامی که پوشش استتاری آن برداشته شود، می توانیم سه نوع GT3 را ببینیم. یک مدل استاندارد با یک بال عقب بزرگ ثابت، نسخه تورینگ که در اینجا دیده می شود و احتمالاً یک نسخه کلاسیک با یک اسپویلر داکتیل وجود دارد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس