نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22231
زمان انتشار: 24 آبان 1399 10:31:00

بازطراحی بی ام و iX M تمام الکتریکی

بی ام و به تازگی iX، اولین شاسی بلند تمام الکتریکی خود را که از زمین طراحی شده تا روی الکترون کار کند (iX3 مبتنی بر X3 است) را رونمایی کرد.
بازطراحی بی ام و iX M تمام الکتریکی

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این خودرو از قدرت و برد بالایی برخوردار است، اما مانند بسیاری از مدل های اخیر خودروسازان باواریایی، همه از شکل ظاهری آن راضی نیستند.


مشخصات جانبی آن از نوع شاسی بلند بی ام و اسپرت معمولی است که قوس چرخ های کاملاً عمودی دارد. اما به جلو یا عقب بروید و بر روی فاشیا تمرکز کنید. مثل اینکه بی ام و می خواهد خودروهایش قطبی باشند، نه اینکه ظریف تر و ملایم تر.
 
شاید به عنوان یک مدل موتور اسپرت، حتی با ابعاد گسترده تر، ارتفاع سواری کمتر، چرخ های بزرگتر و اسپرت و سایر ویژگی های اسپرت بهتر به نظر برسد. بی ام و در واقع در حال کار بر روی اولین مدل کاملاً الکتریکی موتوراسپرت خود است که بر اساس مدل i4 EV آینده (که i4 M نامیده می شود) ساخته شده است.

بی ام و باید قدرت iX M را دو برابر کند تا بتواند در میان سریعترین شاسی بلندهای الکتریکی جهان قرار گیرد. حداقل باید در محدوده قابل توجهی قرار گیرد، مثلاً تسلا مدل X P100D در 3.1 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت (62 مایل در ساعت) می رسد.

مشخصات دقیق هنوز اعلام نشده است و بیانیه رسمی iX پر از حدس و گمان است. به نظر نمی رسد مشخصات نهایی باشد.

 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس