نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22265
زمان انتشار: 02 آذر 1399 11:01:00

دو نمونه کیا سورنتو کانسپت به نام یوسمتی و زایون

کیا یک جفت نمونه کانسپت ناهموار را بر اساس سورنتو X لاین به نمایش می گذارد که نام یوسمتی و زایون را از نام دو پارک ملی زیبا در آمریکا برای آن ها برگزیده است.
دو نمونه کیا سورنتو کانسپت به نام یوسمتی و زایون

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، کیا موقعیت سورنتو یوسمتی را به عنوان کاوش در کوه ها قرار می دهد. برای بدنه از رنگ سبز با روکش مات استفاده شده و ترکیبی از براقیت و تزئینات مشکی مات وجود دارد. یک قفسه سقفی برای حمل وسایل در نظر گرفته شده است و یک میله نوری راه را روشن می کند.


نسخه کیا سورنتو زایون درباره کویر است. بدنه براق به رنگ شن و ماسه کویر است و لهجه های بیرونی مشکی براق وجود دارند. یک جعبه بار قابل ارتقا به شما اجازه می دهد وسیله نقلیه دنده بیشتری داشته باشد اما از شن و ماسه بودن آن اطمینان حاصل می کند.

هر دو سورنتوس سفارشی سوار بر چرخ های 20 اینچی با تایرهای تمام زمین 32 اینچی، صفحات کشویی و محافظ برسی برای حافظت از بدنه هستند.

کیا اعتراف می کند که اکثر دارندگان هرگز قصد ندارند سورنتو خود را از این طریق اصلاح کنند اما ممکن است تعداد کمی از آنها را بخواهند. برای این افراد، این شرکت لوازم جانبی مانند قفسه سقفی، اتصالات تریلر و پله های جانبی را ارائه می دهد.

نسل چهارم کیا سورنتو مدل 2021 در سپتامبر در ایالات متحده رونمایی شد. این کراس اوور از یک ظاهر طراحی شده الکتریکی استفاده می کند که تا حدی تلوراید بزرگتر را تداعی می کند. چند گزینه پیشرانه از جمله چهار سیلندر 2.5 لیتری تنفس طبیعی، چهار سیلندر 2.5 لیتری توربو، هیبریدی 1.6 لیتری چهار سیلندر توربو یا یک هیبرید پلاگین که از موتور 1.6 لیتری وجود دارد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس