نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22271
زمان انتشار: 03 آذر 1399 11:01:00

به روزرسانی دلارا استرادل با الهام گرفتن از جت

ممکن است دلارا را به عنوان یکی از قدرت های بزرگ دنیای مسابقه بشناسید، اما متعجب خواهید شد اگر بدانید به همان اندازه تأثیرگذار بر روی خودروهای جاده ای نیز کار کرده است.
به روزرسانی دلارا استرادل با الهام گرفتن از جت

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، جدیدترین ساخته آنها، استرادل، یک به روزرسانی بسیار افتخارآمیز از گاراژ ایتالیا دریافت کرده است که از جنگنده های مورد استفاده تیم ایروباتیک الهام گرفته است.

جیامپائولو برای خود یک امپراطوری مهندسی ساخته است که برای موفقیت در پیست مسابقه شناخته می شود اما در توسعه خودروهای های جاده ای مانند لامبورگینی میورا نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. این شرکت مسئول ساخت خودروهای مسابقه ای، فرمول 3، GP2 ، GP3 ، فرمول E و WEC است.

استرادل ویژه 60 امین سالگرد بزرگترین تیم ایروباتیک جهان را گرامی می دارد و یک پوشش مات با همان آبی از جت هایی که در گذشته آسمان را درمی نوردیدند، به همراه دارد. همچنین هر طرف خودرو با راه راه های سه رنگی که از هواپیماهای جنگنده ساطع می شود، تزئین شده است.

گرچه مطمئناً چشمگیر است، شرکت جیامپائولو فقط یک پادشاه در مسیر نیست. مانند بسیاری از تولیدکنندگانی که برنامه های جاده و پیست دارند، دانش حاصل از پیست مسابقه به خوبی به یک خودروی جاده ای کارآمد منتقل می شود. به این ترتیب، استرادل یک خودروی مسابقه ای برای جاده است. این خودرو با گزینه های زیادی ارائه می شود - از جمله شیشه جلو - که باعث پایین آمدن وزن و پایین بودن فشار می شود.

برخلاف مک لارن سنا که از نظر آیرودینامیکی بسیار حساس است، این محصول ایتالیایی زیبایی چشمگیرتری ارائه می دهد. ما به شما اجازه می دهیم در مورد زیبایی تصمیم بگیرید.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس