نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22517
زمان انتشار: 29 دی 1399 11:37:00

احتمال ساخت کراس اوور برقی کوروت

پس از آنکه فورد اعلام کرد قصد دارد کراس اوور کاملاً برقی موستانگ را بسازد، بسیار مورد توجه قرار گرفت.
احتمال ساخت کراس اوور برقی کوروت

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، طرفداران سرسخت آن، در ابتدا اعلام نارضایتی کردند، اما به نظر می رسد که این عقاید منفی عقب نشینی کرده اند، مخصوصاً اکنون که موستانگ Mach-E را تجربه کرده اند و اکثرا آن را بسیار عالی ارزیابی می کنند.


Mach-E در حال شکل گیری است و به عنوان یک خودروی موفقیت آمیز شناخته می شود و اکنون به نظر می رسد که در حال بازدهی است. با توجه به این نکته، آیا تولید یک کراس اوور بزرگ با نشان کوروت، در دنیایی که شاسی بلندهای استون مارتین و بنتلی را در خود جای داده است نیز موفقیت آمیز خواهد بود؟

شایعات مربوط به چنین پروژه ای طی سال های گذشته بسیار بوده است، اما هیچگونه اعتبار رسمی به آنها داده نشده است. حالا درست مثل قبل، این بار مقامات جنرال موتورز چنین پروژه ای را تأیید نکردند، اگرچه آن را نیز انکار نکردند.

اگر این شایعه اخیر صحت داشته باشد، می توانیم اولین کراس اوور الکتریکی کوروت را در سال 2025 مشاهده کنیم. همچنین جالب است بدانید که با انتشار شایعه، سهام جنرال موتورز 2.4 درصد افزایش یافت. این به وضوح نشان می دهد که یک مورد تجاری قوی برای مدل وجود دارد، بنابراین حتی اگر آن را تأیید نکرده باشد، احتمال وقوع آن بیش از عدم رخ دادن آن است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس