نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22523
زمان انتشار: 30 دی 1399 13:32:00

جزئیاتی درباره هوندا E-Drag کاملا الکتریکی

نمایشگاه خودرو توکیو همیشه یک نمایشگاه جذاب با برخی از خودروهای مفهومی و خلاقیت های عجیب و غریب است.
جزئیاتی درباره هوندا E-Drag کاملا الکتریکی

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، در حالی که نمایش 2021 به دلیل نگرانی برای ویروس کرونا تمام دیجیتال شد، اما این رویداد از نظر سرگرمی چیزی کم نداشت. هوندا با یک مسابقه درگ کاملا برقی و بر اساس هاچبک تمام برقی هوندا E در آنجا حضور دارد. این خودروe-Drag نامیده می شود.


هوندا برای صفحات بدنه خودرو از پلیمر تقویت شده با الیاف کربن استفاده خواهد کرد، اگرچه در حال حاضر فقط سقف آن از این مواد ساخته شده است. همچنین در پانل های جدید بدنه از ساختار ساده ای استفاده می شود تا وزن خودرو بیشتر کاهش یابد. هوندا همچنین چرخ های e-Drag را از NSX قرض گرفته است. آنها واحدهای 17 اینچی هستند که هوندا برای مسابقه درگ نیاز دارد. هوندا همچنین تعلیق ارتقا یافته ای را نصب خواهد کرد تا به شما کمک کند قدرت خودرو را بهتر به زمین منتقل کنید.

هوندا اعلام کرد که می خواهد از گشتاور آنی موتور الکتریکی استفاده کند تا به آن ویژگی های یک خودروی دیفرانسیل عقب را بدهد. اطلاعاتی در مورد تغییراتی که در سیستم انتقال قدرت هوندا E ایجاد می شود، وجود ندارد. نسخه جاده ای آن دارای دو خروجی قدرت است: 136 اسب بخار (100 کیلووات) و 154 اسب بخار (113 کیلووات). حداکثر گشتاور آن 232 پوند فوت (315 نیوتن متر) است. سرعت 0 تا 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) نیز حدود هشت ثانیه طول می کشد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس