نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22540
زمان انتشار: 04 بهمن 1399 11:28:00

جزئیاتی از میتسوبیشی ای-ایولوشن شاسی بلند نسخه الکتریکی

در حال حاضر خط تولید میتسوبیشی فاقد هرگونه وسیله نقلیه عملکردی است تا علاقه مندان را به وجد بیاورد، اما با افزودن نسخه تولیدی کانسپت ای-ایولوشن به محدوده، این وضعیت به زودی تغییر می کند.
جزئیاتی از میتسوبیشی ای-ایولوشن شاسی بلند نسخه الکتریکی

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، رندر ارائه شده زیر، نشان می دهد که کراس اوور اسپرت چگونه به نظر می رسد. در مقایسه با نمونه مفهومی، نسخه تولیدی دارای شکل تهاجمی است. حداقل قسمت جلویی آن با داشتن چراغ های جلو دو طبقه با شکل پیکان که به سمت داخل جلوپنجره قرار دارند، مشابه است.


کانسپت ای-ایولوشن دارای جلوپنجره، درب های خودکشی و سقفی شناور است که ظاهری بسیار آینده نگرانه به آن می بخشد. متأسفانه، هیچ یک از این عناصر در نسخه تولیدی ظاهر نمی شوند و نسخه تولیدی ظاهر بسیار متعارف تری دارد. گرچه ستونC تقریباً به آن اندازه تهاجمی نیست، اما نشانه واضحی از نمونه مفهومی است.

فضای داخلی نیز دارای امکانات مدرن مانند یک کیلومترشمار دیجیتال، یک سیستم اطلاعات و سرگرمی بزرگ و یک نمایشگر جداگانه برای سیستم HVAC است.

طبق گزارش ها، پیشرانه آن متشکل از یک موتور الکتریکی است که هر محور را تأمین می کند. ادعا می شود که بسته باتری، برد 311 مایل (500 کیلومتر) را با یک بار شارژ فراهم می کند و احتمالاً روی پلتفرم CMF-EV سوار می شود که در زیر نیسان آریا نیز قرار دارد.

مشخص نیست که آیا میتسوبیشی قصد دارد به نام ای-ایولوشن برای این خودروی الکتریکی پایبند باشد. احیای نام ایولوشن برای یک کراس اوور برقی، زمانی که این نام از قبل برای استفاده در لنسر و پاجرو مشهور است، ممکن است مورد توجه علاقه مندان با سلایق سنتی تر قرار نگیرد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس