نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22548
زمان انتشار: 06 بهمن 1399 11:56:00

لوازم جانبی داخلی تویوتا فورچونر2021

آخرین تکرار تویوتا فورچونر ظاهر واضح تر، تجهیزات جدید، موتورهای به روز شده و بسیاری از گزینه های شخصی سازی را به ارمغان می آورد.
لوازم جانبی داخلی تویوتا فورچونر2021

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، اکنون در اینجا چهار مورد برتر از تجهیزات به کار رفته در داخل کابین این شاسی بلند را بررسی می کنیم.


تقاضا برای سیستم های کنترل فشار تایر (TPMS) افزایش یافته است و حتی تولید کنندگان نیز تسلیم این تقاضا شده اند. اگرچه تویوتا نمی توانست این وسیله را به عنوان یک ویژگی استاندارد تولید کند، اما این محصول را به عنوان لوازم جانبی پس از خرید خودرو ارائه می دهد.

همه به دنبال راحتی بیشتر هستند و امروزه در میان بسیاری از به روزرسانی ها، اکثر تلفن های هوشمند از شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند. یک مالک فورچونر می تواند این شارژر بی سیم را برای رفع نیازهای شارژ تلفن هنگام رانندگی تهیه کند.

سایر لوازم جانبی کاربردی و در عین حال جذاب، شامل حصیرهای کف سه بعدی است که در مواد لاستیکی و پارچه ای موجود است که دارندگان فورچونر می توانند با توجه به سلیقه و نیاز خود، آنها را انتخاب کنند.

تمام این لوازم جانبی را می توان در هر نمایندگی مجاز تویوتا نصب کرد، جایی که اطلاعات مربوط به قیمت و در دسترس بودن نیز تأیید می شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس