نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22549
زمان انتشار: 06 بهمن 1399 11:58:00

شاسی بلند زیر چهار متری سیتروئن آماده تولید است

شاسی بلند زیر چهار متری سیتروئن آماده تولید سیتروئن اخیراً با معرفی C5 ایرکراس که قرار است در اواخر سال جاری برگزار شود، برنامه های آینده خود را برای بازار هند اعلام کرد که جزئیات آن در اینجا موجود است.
شاسی بلند زیر چهار متری سیتروئن آماده تولید است

 به گزارش خبرخودرو، این برند همچنین در حال کار بر روی یک شاسی بلند زیر چهار متری است که تصاویر جاسوسی آن بار دیگر در وب سایت ظاهر شده است.


این شاسی بلند زیر چهار متری سیتروئن که برای اولین بار در نمونه تولیدی ظاهر شده است، به احتمال زیاد اولین مدلی است که تحت برنامه C-cubed معرفی می شود و شامل برنامه راه اندازی یک محصول جدید هر ساله در هند تا سال 2023 است.

همانطور که در تصاویر جاسوسی دیده می شود، شاسی بلند زیر چهار متری جدید سیتروئن دارای عناصر آماده تولید مانند چراغ های جلو و چراغ های عقب و همچنین چرخ های فولادی است. با نگاهی دقیق به تصاویر جزئیات دقیق تری مانند سنسورهای پارک عقب، چراغ عمودی، بازتابنده های نصب شده روی سپر عقب، روکش مشکی بدنه و قوس چرخ ها، ریل های سقف و چراغ های عقب LED را نشان می دهد.

این شاسی بلند زیر چهار متری سیتروئن آینده احتمالاً منحصراً با موتور بنزینی ارائه می شود. یک واحد جعبه دنده دستی شش سرعته نیز می تواند استاندارد باشد در حالی که جعبه دنده اتوماتیک نیز ارائه می شود. این برند در حال راه اندازی شبکه نمایندگی خود است و 10 نمایشگاه در 10 شهر هند افتتاح خواهد کرد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس