نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22682
زمان انتشار: 06 اسفند 1399 11:06:00

تصاویر جاسوسی از بی ام و سری 7 جدید

خودروهای آزمایشی سری 7 و i7 بی ام و بسیاری از طراحی های زیبا را از چشم دور نگه داشته اند.
تصاویر جاسوسی از بی ام و سری 7 جدید

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، چند ماه طول خواهد کشید تا بی ام و آن را رونمایی کند و ما را در این بین به تعجب وا می دارد. با این حال، چندین تصویر از نسخه سری 7 و i7 در آزمایشی در آلمان ثبت شده است.


این تصویر از سری 7 با طراحی جدید اگزوز چهارگانه است که تصور می شود پیشرفته ترین پیشرانه درونسوز است. مشخص نیست که آیا V12 قدرتمند زیر کاپوت قرار دارد یا خیر زیرا مقررات سختگیرانه آلایندگی به طور فزاینده ای تولید و مهندسی چنین موتوری را هزینه بر می کند.

یک نوع کاملاً الکتریکی نیز وجود خواهد داشت. به راحتی می توانید i7 را با پلاکارد "تست خودروی الکتریکی" روی درب ها تشخیص دهید. طراحی آن با مدل مجهز به بنزین مشترک است که از قسمت جلویی ایستاده، کاپوت بلند و تعداد زیادی دوربین برخوردار است، مانند آنهایی که در قسمت عقب قرار دارند و در گلگیرهای جلو تعبیه شده اند. جزئیات مربوط به سیستم انتقال قدرت همچنان یک راز باقی مانده است، هرچند گفته می شود بی ام و حداکثر سه نوع کاملاً الکتریکی با خروجی و دامنه متفاوت ارائه می دهد.

شایعه شده است که سیستم چهار چرخ محرک تقریباً در هر مدل به جز دو مدل i7 سطح پایین و دیزل مجهز به سری 7 استاندارد است. انتظار نمی رود این مدل تا سال مدل 2023 عرضه شود، این بدان معناست که احتمالاً شاهد رونمایی بی ام و تا اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده نخواهیم بود. شایعات حاکی از آن است که تولید احتمالاً از جولای 2022 آغاز می شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس