نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22687
زمان انتشار: 09 اسفند 1399 11:20:00

جزئیاتی از صفحه نمایش لمسی جدید تسلا مدل S

برخلاف اکثر خودروسازان سنتی، تسلا هنگام عرضه یک خودروی جدید چیزهای زیادی را نشان نمی دهد.
جزئیاتی از صفحه نمایش لمسی جدید تسلا مدل S

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این خودروساز از برد و شتاب صفر تا 60 مایل در ساعت محصولاتش به خود می بالد. با این حال، از نظر انتشار جزئیات خاص، بندرت آنها را به اشتراک می گذارد. شما نمی توانید به سادگی به وب سایت خودروساز سر بزنید و یک صفحه مشخصات دقیق و کامل و تصاویر دقیق از نزدیک در هر گوشه و کنار از هر یک از خودروهای آن را دریافت کنید.


این موضوع مربوط به تسلا مدل Sبه روز شده است که اکنون در موارد متعددی در طبیعت دیده شده است. همانطور که مشاهده می کنید. مدل جدید دارای یک صفحه نمایش لمسی 17 اینچی به صورت افقی در جلو، همراه با یک صفحه نمایش جدید اطلاعات و سرگرمی برای صندلی های عقب است.

مدل S و مدل X فعلی دارای یک صفحه نمایش عمودی بالای کنسول مرکزی بودند. مدل S به روز تازه شده از صفحه تبلت مانند افقی پیکربندی شده در مدل 3 و مدل Y بهره می گیرند. با این حال، صفحه نمایش در مدل های کوچکتر 15 اینچ است تا 17 اینچ.

تا آنجا که ما مطلع هستیم، تسلا هنوز مدل تازه شده S را ارائه نکرده است. با این حال، مدیر عامل شرکت ایلان ماسک گفت که برنامه این است که تحویل ها در این ماه (فوریه 2021) آغاز شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس