نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22713
زمان انتشار: 16 اسفند 1399 11:33:00

عکس هایی از فضای داخلی آئودیQ4 E-Tron اسپرتبک

سال گذشته، تعداد بی شماری عکس جاسوسی از آئودی Q4 E-Tron و Q4 E-Tron اسپرتبک مشاهده کردیم.
عکس هایی از فضای داخلی آئودیQ4 E-Tron اسپرتبک

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، آئودی این جفت کراس اوور را به خوبی استتار کرده بود، از جمله فضای داخلی، که فقط در ماه نوامبر نگاه اجمالی به آن داشتیم. با این حال، دسته ای از عکس های جاسوسی جدید برای اولین بار کمی از فضای داخلی را نشان می دهد، که نمای واضحی از صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی و کنسول مرکزی جمع و جور ارائه می دهد.


این اولین نگاه اجمالی ما به صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی است که از نظر اندازه و شکل ظاهری مشابه E-Tron GT مدل 2022 است. این یک واحد داشبورد گسترده است و از روند جمع شدن صفحه ای به سبک تبلت در بالای خط جلوگیری می کند. در بالا، یک ردیف باریک از کنترل های HVAC قرار دارد که خود آنها از کنسول مرکزی آویزان هستند. در اینجا، آئودی انتخاب دنده و دکمه های توقف را قرار می دهد - قسمت دیگری که به نظر می رسد از سدان الکتریکی براق این شرکت گرفته شده است.

عکاسان جاسوسی Q4 E-Tron معمولی وQ4 E-Tron اسپرتبک کوپه مانند را شکار کردند، اما متاسفانه، این کراس اوور همچنان از پوشش استتاری خود استفاده می کند و کمی از این جفت را نشان می دهد. این دو خودرو بر روی پلتفرم MEB گروه فولکس واگن سوار می شوند، که همچنین پایه و اساس فولکس واگن ID.4است. پیش بینی می شود هر دو با کمی تغییراتی در سبک، شبیه طراحی کانسپت های مربوطه خود باشند که در سال های 2019 و 2020 به نمایش درآمدند.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس