نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22990
زمان انتشار: 09 خرداد 1400 11:16:00

معرفی نسخه های ویژه رنگلر

جیپ با معرفی نسخه ویژه برای خودروهای چروکی، گرند چروکی و رانگلر آنلیمیتد، از هشتادسالگی خود تجلیل به عمل می آورد.
معرفی نسخه های ویژه رنگلر
به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو،محصولات ویژه این شرکت آفرود ساز از می 2021 در نمایندگی های جیپ در دسترس قرار خواهند گرفت که این عرضه به 160 مدل آنلیمیتد رانگلر و گرند چروکی و همینطور 80 چروکی محدود خواهد بود.


قیمت مدل های ویژه جشن هشتاد سالگی از 51،941 دلار برای مدل چروکی شروع می شود که در مدل Wrangler Unlimited تا 71،941 دلار هم افزایش می یابد.


تاریخچه جیپ به جنگ جهانی دوم برمی گردد که جیپ ویلیس برای اولین بار در سال 1941 برای ارتش ایالات متحده شروع به تولید این آفرود کرد. طراحی اولیه باعث ایجاد طیف وسیعی از خودروهای چهار چرخ برای استفاده تفریحی شد که این مدل ها"CJ" یا (Civilian Jeep) نامیده می شدند که اساس آنچه را اکنون به عنوان Wrangler می شناسیم را تشکیل می دهند.
 


گرند چروکی ویژه گرامیداشت هشتاد سالگی جیپ 66941 دلار قیمت دارد و بر اساس مشخصات محدود شده 3.6 لیتری و در رنگ های سفید روشن ، کریستال گرانیت ، مشکی الماس و آبی سنگی ساخته شده است.


و سرانجام ، نسخه ویژه رانگلر آنلیمیتد ویژه هشتاد سالگی جیپ،نسخه ویژه Wrangler Overland است که با (66750 دلار) ساخته شده است. با این حال ، قیمت نسخه ویژه 5191 دلار بیشتر از قیمت استاندارد، 71941 دلار هزینه خرید خواهد داشت که در رنگ های سفید روشن ، کریستال گرانیت ، مشکی الماس و سبز تیره موجود است.

معرفی نسخه های ویژه رنگلر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس