نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23092
زمان انتشار: 03 تیر 1400 10:56:00

فولکس واگن ID.4 تست گوزن را پشت سر می گذارد

وقت آن است که فولکس واگن ID.4تست گوزن را انجام دهد.
فولکس واگن ID.4 تست گوزن را پشت سر می گذارد
به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، در اولین تلاش، ID.4 نزدیک به قبولی در آزمون است. راننده با سرعت 75 کیلومتر در ساعت (46.6 مایل در ساعت) وارد کورس می شود. او به دو مخروط برخورد می کند اما خودرو را کنترل می کند.

 

برای انجام موفقیت آمیز چالش، راننده باید سرعت خودرو را به 73 کیلومتر در ساعت (45.36 مایل در ساعت) کاهش دهد. کنترل پایداری الکترونیکی برای افزایش عملکرد ID.4 فعال می شود. این سیستم برای عبور از مخروط های دوم، از سمت چرخ عقب ترمز می گیرد.

ID.4 عملکرد عجیب و غریبی را در اسلالوم را به نمایش می گذارد. برخلاف اکثر ماشین های RWD، راننده هنگام عبور از مخروط ها نمی تواند از دریچه گاز برای چرخاندن عقب استفاده کند.

ما می خواهیم ببینیم که عملکرد چهار چرخ متحرک ID.4 GTX در همین چالش ها چگونه عمل می کند. این مدل برای هر محور یک موتور دارد. پیشرانه هوشمند قدرت را در عقب متمرکز می کند تا زمانی که سنسورها تصمیم بگیرند که هدایت نیرو به جلو ضروری است.
 

فناوری اختیاری برای GTX شامل یک بسته اسپرت است که ارتفاع سواری را 15 میلی متر (0.6 اینچ) کاهش می دهد و قدرت فرمان را افزایش می دهد. سیستم تعلیق تطبیقی ​​نیز با حالت های مختلفی در دسترس است.

 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس