نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23240
زمان انتشار: 02 مرداد 1400 11:15:00

جزئیاتی از فیس لیفت کیا تلوراید مدل 2023

تلوراید یکی از مهمترین مدل های کیا در آمریکای شمالی است که با تعداد بسیاری به فروش می رسد.
جزئیاتی از فیس لیفت کیا تلوراید مدل 2023

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این مورد اخیراً برای تجهیزات مدل استاندارد 2022 به روز شده است و شواهدی وجود دارد که نشان می دهد فیس لیفت جامع تری برای مدل 2023 در حال انجام است. اکنون، ایده بسیار خوبی از شکل ظاهری آن داریم.


در اوایل این هفته، نمونه اولیه آزمایش تلوراید مدل 2023 در کره جنوبی را مشاهده کردیم و حالا طراحی غیررسمی آن را در گالری زیر مشاهده می کنید. آنها آنچه تصور می کنیم تصویری کاملاً دقیق از شاسی بلند تازه شده است که از تغییرات کوچک اما قابل توجه در عقب و جلو رونمایی می کند، ترسیم می کنند.

با توجه به نتایج خوب تلوراید در بازار، انتظار نداریم که این فیس لیفت اصلاحات اساسی بصری ایجاد کند. در عوض، کیا احتمالاً با تغییر دادن گرافیک داخلی چراغ های جلو، همچنین الگوی جلوپنجره رادیاتور که شکل های بارزتری به آن می دهد، فاشیای جلوی خودرو را کمی تغییر دهد. همچنین، این چراغ های LED که در سپر مدل فعلی قرار دارند ممکن است با فیس لیفت از بین بروند.

در پشت، نمونه اولیه آزمایشی اوایل این ماه نشان می دهد که تغییرات کمی در چراغ های عقب انجام می شود. بسته به تریم، ممکن است تغییرات دیگری نیز وجود داشته باشد، اگرچه استتار اجازه نمی دهد در حال حاضر بیشتر ببینیم.

تلوراید یک مدل نسبتاً تازه در بازار است و با تازه سازی از ژوئن سال جاری، انتظار نداریم که مدل 2023 را قبل از ماه های اول سال آینده ببینیم. مطمئناً مدل بازار داخلی می تواند قبل از پایان سال 2022 نشان داده شود، اما مدل ایالات متحده به این زودی ها وارد بازار نمی شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس