نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23252
زمان انتشار: 04 مرداد 1400 10:39:00

جزئیاتی از بی ام و M3 CSL و M4 CS

اگر بی ام و M3 / M4استاندارد برای شما کافی نیست، بی ام و برای شما یک سورپرایز دارد.
جزئیاتی از بی ام و M3 CSL و M4 CS

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، خودروهای M باید طیف گسترده ای از علاقه مندان را شامل شود. اکنون M3 و M4 جدید به بازار عرضه شده است، وقت آن است که نسخه های با عملکرد بالا را با M3 CSL و M4 CS جدید معرفی کنیم.


M3 / M4 فعلی و مدل های رقابتی بسیار چشمگیری هستند. بی ام و همچنین برای اولین بار نسخه چهار چرخ متحرک را باM3 / M4 ارائه می دهد که این نسل را به متنوع ترین محصول بی ام و تبدیل کرده است. بی ام و M3 / M4 معمولی 473 اسب بخار قدرت (353 کیلووات) را ارائه می دهد که مدل های قدرتمندتر رقابت 503 اسب بخار (375 کیلووات) را ارائه می دهند.

اگر این اعداد شما را تحت تأثیر قرار نمی دهند، باید برای تأمین نیازهای الکتریکی خود منتظر بی ام و M3 CSLیا بی ام و M4 CS باشید. بی ام و M4 CSآینده 540 اسب بخار (403 کیلووات) نیرو تولید می کند و از جعبه دنده اتوماتیک انحصاری استفاده می کند. CS همچنین مجموعه ای از فیبر کربن استاندارد و صندلی های سطلی مسابقه ای اختیاری را ارائه خواهد کرد.

بی ام و M3 CSL در مورد مشخصات نهایی خود رمز و راز بیشتری دارد اما انتظار داریم که بسیار شبیه بی ام و M4 CSباشد زیرا این خودروها فقط با تعداد درب ها از هم متمایز می شوند. با توان خروجی 540 اسب بخار (403 کیلووات)، انتظار داریم بخش بی ام و Mمهندسی زیادی را صرف کار در جهت هدایت این نیرو به شکل قابل استفاده برای مشتریانی کند که به دنبال عملکرد نهایی بی ام و هستند.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس