نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23278
زمان انتشار: 10 مرداد 1400 11:42:00

تزریق ۲۸ هزار دوز واکسن کرونا به کارکنان پلیس راهور ناجا

رئیس پلیس راهور ناجا از تزریق ۲۸هزار دوز واکسن کرونا به کارکنان پلیس راهور ناجا خبر داد
تزریق ۲۸ هزار دوز واکسن کرونا به کارکنان پلیس راهور ناجا

به گزارش مجله ماشین به نقل از راهور /  سردار "سیدکمال هادیانفر" رئیس پلیس راهور ناجا در حاشیه بازدید از طرح واکسیناسیون کارکنان پلیس راهور ناجا در گفتگو با خبرنگار سایت راهور اظهار داشت: با توجه به اینکه یکی راه های قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا علاوه بر رعایت پروتکل های بهداشتی ، واکسیناسیون می باشد و از آنجاییکه کارکنان پلیس راهور ناجا در سراسر کشور  بیشترین تماس و برخورد با شهروندان را در طول روز دارند ، لذا  ضرورت و اهمیت واکسیناسیون این قشر در دستور کار قرار گرفت.


وی در ادامه افزود: طی هماهنگی ها و پیگیری های به عمل آمده با وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ، مجوز تلقیح واکسن کرونا برای کلیه پرسنل کادر ، قراردادی و وظیفه به تعداد ۲۸ هزار دوز در دو مرحله دریافت گردید.

رئیس پلیس راهور ناجا  تصریح کرد: نماینده هر استان ، رئیس راهور استان بوده که می بایست پس از هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان مربوطه ، هماهنگی های لازم را برای تزریق واکسن به عوامل پلیس راه و راهور استان اقدام نمایند.

سردار هادیانفر از واکسیناسیون صددرصدی کارکنان ستاد پلیس راهور ناجا خبرداد و افزود: کلیه کارکنان ستاد پلیس راهور ناجا توسط اداره بهداری راهور درحال تزریق واکسن هستند و طی چندروز آینده ۱۰۰ درصد پرسنل ستاد پلیس راهور ناجا واکسینه خواهند شد.

وی در پایان از معاونت درمان وزارت بهداشت ، روسای دانشگاه های علوم پزشکی استانها و اداره بهداد پلیس راهور تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس