نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23334
زمان انتشار: 20 مرداد 1400 11:42:00

کیا سول الکتریکی نسخه بوردمستر در راه است

سول الکتریکی نسخه بورد مستر یک خودروی نوآورانه است که یک خودروی الکتریکی متمرکز بر خارج از جاده را آماده می کند و آماده است موج سواران را به سمت امواج ببرد.
کیا سول الکتریکی نسخه بوردمستر در راه است

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، برای ظاهر مقاوم تر، سیستم تعلیق دارای بالابر 3.0 اینچی (7.62 سانتی متر) است. علاوه بر این، مسیر جلو 4.3 اینچ (110 میلی متر) و مسیر عقب 4.5 اینچ (115 میلی متر) افزایش می یابد. کیا مجموعه ای از چرخ های فولادی 16 اینچی با رنگ سفید را با لاستیک های ماسه ای و قطر 30 اینچ همراه می کند.


روی سقف یک قفسه فولادی وجود دارد. آنجا دو تخته موج سواری وجود دارد. این منطقه همچنین شامل یک پنل خورشیدی است که امکان استفاده از وسایل الکترونیکی کوچک را بدون استفاده از باتری اصلی الکتریکی فراهم می کند. همچنین، قفسه دارای دو نورافکن LED است.

پیشرانه به صورت قبل باقی می ماند. این خودرو 201 اسب بخار قدرت (150 کیلووات) و 291 پوند فوت (395 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. یک باتری 64 کیلووات ساعت وجود دارد. از آنجا که این یکبار مصرف است، کیا برآورد محدوده ای ندارد.

کیا رنگ بوردمستر نسخه را به رنگ نپتون آبی متالیک رنگ آمیزی کرده و سقف آن مشکی است. برچسب های سفید روشن، کنتراست رنگی به نمای بیرونی می بخشد.

صفحه نمایش 10.25 اینچی اطلاعات و سرگرمی و پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتو وجود دارد. استریوی هارمن کاردون با 10 بلندگو باعث می شود موسیقی عالی به نظر برسد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس