نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23362
زمان انتشار: 25 مرداد 1400 12:02:00

جزئیاتی فولکس واگن GTI BBC کانسپت با چرخ های طلایی

فولکس واگن گلف GTI از ابتدای راه خود تغییر زیادی کرده است، اما ویژگی های اصلی خودرو و شخصیت اصلی آن، سعی می کند همان باشد.
جزئیاتی فولکس واگن GTI BBC کانسپت با چرخ های طلایی
به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، نسل Mk 8 آخرین نسخه است، اما یک مفهوم جدید آن را به گذشته بر می گرداند و عناصرMk 2 گلف را از اواسط دهه 1980 با پیشنهادات پیشرفته امروزی در GTI BBS کانسپت ترکیب می کند. حتی دارای چرخ طلا است.

مفهوم یک امر کاملاً ظاهرا است. قوای محرکه قوی Mk 8 GTI، قوی ترین پیشرانه تاریخ، بدون تغییر باقی می ماند. موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ همان 241 اسب بخار قدرت (170 کیلووات) و 272 پوند فوت (370 نیوتن متر) گشتاور دارد. تنها ارتقاء "عملکرد" اضافه شدن یک اگزوز جدید بورلا است که احتمالاً صدا را بهبود بخشیده و مقدار ناچیزی از قدرت را به خروجی آن افزوده است.

تغییرات بصری جزئی هستند، هرچند که به این خودرو هات هچ یک ویژگی یکپارچه سازی با سیستم عامل می بخشد، به ویژه چرخ های طلایی روشن 19 اینچیBBS سوپر RS، که دارای وافل BBS و طرح شش ضلعی هستند. آنها با لاستیک دلینته 235/35/19 D7 پیچیده شده اند. چرخ ها مطمئناً توجه افراد را به خودرو جلب می کنند، اگرچه تغییرات جزئی دیگری نیز وجود دارد. این خودرو به لطف تعداد انگشت شماری از قطعات سفارشی و کویل های H&R پایین می آید. سیستم تعلیق اصلاح شده به GTI کمبر قابل تنظیم می دهد.

این خودرو، در حال حاضر قوی ترین نسخه موجود است و چند تغییر در طراحی می تواند حداقل کمی از ویژگی های گذشته را برای یک نوستالژی رقم بزند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس