نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23446
زمان انتشار: 10 شهریور 1400 10:34:00
کارشناس سازمان هواشناسی:

سامانه بارشی جدید روز جمعه از شمال غرب وارد کشور می‌شود

کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب و از روز جمعه به کشور خبر داد و گفت: بارش‌ها در نوار شمالی کشور آغاز می‌شود.
سامانه بارشی جدید روز جمعه از شمال غرب وارد کشور می‌شود

به گزارش مجله ماشین به نقل از ایرنا / «کبری رفیعی»: امروز بارش پراکنده در هرمزگان، سیستان‌وبلوچستان، البرز و زاگرس مرکزی پیش بینی می شود، اما وضعیت جوی شمال و شمال‌غرب برای جمعه تا اواسط هفته همراه با باران و رگبار و رعدوبرق خواهد بود.


کارشناس سازمان هواشناسی گفت: براین اساس از امروز تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور، جوی آرام و پایدار پیش‌بینی شده است. اما از روز جمعه تا یکشنبه با توجه به شمالی شدن جریانات بر روی سواحل خزر، در استان‌های واقع در سواحل دریای خزر، همچنین اردبیل، آذربایجان‌غربی و شرقی و بتدریج در خراسان شمالی افزایش ابر همراه با رگبار باران، گاهی رعدوبرق، و وزش باد شدید موقت و همچنین کاهش محسوس دما در این مناطق پیش‌بینی شده است.

به گفته رفیعی دریای خزر هم از روز  جمعه تا یکشنبه مواج و متلاطم است.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، آسمان پایتخت امروز صاف است و گاهی وزش باد را خواهد داشت. حداکثر دمای امروز تهران ۳۶ و حداقل دما ۲۴ درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است. همچنین روز جمعه برای ارتفاعات تهران، بارش باران پیش بینی می‌شود.

 
 
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس