نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23500
زمان انتشار: 20 شهریور 1400 10:52:00

رونمایی از مرسدس بنز کلاس C تمام زمین مدل 2022 در نمایشگاه مونیخ

همه مدل های جدید مرسدس بنز که در نمایشگاه خودرو 2021 مونیخ معرفی شده اند، الکتریکی نیستند.
رونمایی از مرسدس بنز کلاس C تمام زمین مدل 2022 در نمایشگاه مونیخ

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو،واگن کلاس C تمام زمین در اوایل ماه آگوست برای اولین بار به نمایش درآمد، اما اولین حضور عمومی آن در حال حاضر در نمایشگاه مونیخ صورت گرفت.


مسلماً این خودرو بالاتر از کانسپت EQG جدید قرار نمی گیرد، اما شگفت انگیز است که چگونه یک تغییر کوچک در ارتفاع سواری، چنین تصویری قوی را ایجاد می کند. کلاس Cتمام زمین فقط 1.6 اینچ (40 میلی متر) بلندتر از خودرویی است که از قبل می شناسیم.
 
این مدل خاص از نوع C 220 d است، به این معنی که در زیر کاپوت آن یک موتور دیزل 2.0 لیتری توربوشارژر قرار دارد. البته، بخشی از تجهیزات تمام زمین به این معنی است که سیستم چهار چرخ محرک مرسدس 4Matic را به دست می آورد، هرچند که دارای دو حالت رانندگی جدید است. همانطور که انتظار می رود آفرود برای رانندگی در زمین های ناهموار است. حالت دوم که آفرود پلاس نامیده می شود دارای تنظیم سرعت سرازیری است که در صورت مشاهده مسیر سرازیری، واگن را کنترل می کند.
 

با این اوصاف، ما گمان می کنیم که اکثر مشتریان مرسدس چنین اکتشافی فراتر از این را به G کلاس واگذار می کنند. کلاس C تمام زمین بدیهی است که آئودی A4 را هدف گرفته است و برای خریداران با جاده های سبک که علاقه ای به خودروهای شاسی بلند ندارند، توانایی بیشتری ارائه می دهد. کلاس C تمام زمین فقط در بازار اروپا در دسترس خواهد بود.
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس