نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23501
زمان انتشار: 20 شهریور 1400 10:55:00

خودروی بی ام و در سال 2040 چگونه می تواند باشد؟

بی ام و با مطرح کردن تحقیق i ویژن که در نمایشگاه IAA مونیخ 2021 نشان داد، موضوعات مهمی را مطرح می کند.
خودروی بی ام و در سال 2040 چگونه می تواند باشد؟

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، در حالی که طراحی چشمگیر و غیر معمول آن، که نشان می دهد بی ام و در سال 2040چگونه می تواند باشد، ممکن است نقطه شروع اولیه باشد و بسیاری از موارد جالب تر دیگری برای بحث در مورد آن وجود دارد.


بنابراین در پایان عمر خودرو چه اتفاقی می افتد؟ خوب، در نهایت تجزیه می شود تا بتوانیم تا آنجا که ممکن است بازیافت کنیم قبل از اینکه هر چیز را که ارزشی ندارند دور بریزیم. بنابراین بی ام و تمرکز زیادی بر نحوه جداسازی خودرو دارد و سعی می کند راه هایی را برای استفاده مجدد از همه ارائه دهد.

بی ام و می گوید بدنه این خودرو با یک آلومینیوم آنودایز شده پوشانده شده است و رنگ آبی که در قسمت عقب مشاهده می کنید در واقع با رنگ به دست نمی آید، بلکه با گرمایش آن قسمت از پوسته، که در واقع فولاد است، انجام می شود.

چرخ ها با همان ایده استفاده مجدد و پایداری در نظر گرفته شده اند و لاستیک ها که کمی شفاف هستند از 100٪ لاستیک طبیعی ساخته شده اند و دارای ذرات لاستیکی بازیافتی هستند که بی ام و می گوید باعث افزایش قدرت می شوند.

در داخل، ممکن است تعجب کنید که توجه داشته باشید که با وجود اینکه این خودرو برای سال 2040 پیش بینی شده است، اما هنوز هم دارای فرمان است و به نظر نمی رسد طوری طراحی شده باشد که وقتی خودرو در حالت خودران قرار دارد، به عقب کشیده شود. البته طراحی آن مطمئناً جسورانه و آینده نگرانه است.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس