نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23530
زمان انتشار: 24 شهریور 1400 11:59:00

نمای داخلی نسل بعدی فورد رنجر در عکس های جاسوسی جدید مشاهده شد

فورد در حال تبلیغ نسل بعدی رنجر است، که احتمالاً در ماه های آینده رونمایی می شود.
نمای داخلی نسل بعدی فورد رنجر در عکس های جاسوسی جدید مشاهده شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این خودرو ارتباط نزدیکی با اورست، برادر شاسی بلند رنجر دارد، که اخیراً در اروپا در حال آزمایش بود. عکسهای جاسوسی جدید برای اولین بار نگاهی به داخل این شاسی بلند می اندازند و پیش نمایشی از فضای داخلی رنجر را نشان می دهد.


این صفحه های جدید در نمای داخلی سیاه و سیاه قرار گرفته و در موقعیت های جدید خود روی کنسول وسط متصل شده اند. عدم استتار و نصب جالب قطعات جدید، از جمله ترمز دستی الکترونیکی، نشان می دهد که این آخرین طراحی داخلی شاسی بلند نیست. ما انتظار داشتیم تغییرات قابل توجه تری را شاهد باشیم، هرچند که ممکن است در یک وسیله آزمایشی متفاوت پنهان شوند. ما فضای داخلی رنجر جدید را نیز ندیده ایم، که می تواند بسیار متفاوت از آنچه در اینجا مشاهده شده است باشد.

نمای داخلی نسل بعدی فورد رنجر در عکس های جاسوسی جدید مشاهده شد

نسل بعدی فورد رنجر به فورد F-150 تازه طراحی شده و فورد ماوریک کاملاً جدید در ترکیب وانت های در حال گسترش خودروساز ملحق می شود و پایه های آن را با وانت نسل بعدی فولکس واگن آماروک به اشتراک می گذارد. فورد و فولکس واگن توافق کردند که پلتفرم وانت را بین دو خودروساز به اشتراک بگذارند. جزئیات پیشرانه همچنان مبهم است، اگرچه تصاویر جاسوسی قبلی نشان می دهد که یک نسخه پلاگین هیبریدی در کنار نسخه اسپرت تر رنجر و سایر موتورها نیز موجود است. انتظار می رود که فورد رنجر را در اواخر امسال معرفی کند. ما فکر می کنیم در سال 2022 برای مدل 2023 به فروش می رسد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس