نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23549
زمان انتشار: 28 شهریور 1400 11:52:00

تویوتا کرولا کراس مدل 2022 برای اولین بار در ژاپن ظاهر می شود

تویوتا کرولا محبوب ترین خودروی جهان است که تا به امروز بیش از 50 میلیون فروش داشته است.
تویوتا کرولا کراس مدل 2022 برای اولین بار در ژاپن ظاهر می شود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، کرولا کراس اولین بار در جولای 2020 برای تایلند یا تقریبا یک سال قبل از معرفی تویوتا مدل آمریکایی به بازار آمد.


چراغ های جلو نه تنها گرافیک متفاوتی دارند، بلکه نسخه JDM نیز دارای یک جلوپنجره کوچک (جعلی) مشبک در بالای نشان است که به هر حال یک نشان اختصاصی کرولا است که برای هاچ بک ، سدان و واگن معمولی در ژاپن نیز استفاده می شود. جلوپنجره اصلی پایین تر منتقل شده است و به نظر می رسد در نسخه کمی گسترده تر به نظر می رسد که در سرزمین خورشید در حال فروش است.

نمای جانبی تقریباً بدون تغییر در طرح های چرخ های آلیاژی مخصوص بازار به نظر می رسد، در حالی که قسمت عقب دارای چراغ های عقب ملایم اصلاح شده با گرافیک LED جدید است. کابین داخلی به استثنای طرح راست فرمان راست، به نظر می رسد با کرولا کراس جهانی یکسان است، که چندان هم تعجب آور نیست زیرا معمولاً نمای بیرونی از بازار به بازار دیگر تغییر می کند.

در حالی که هنوز نسخه هیبریدی برای بازار ایالات متحده اعلام نشده است، برادر ژاپنی آن از موتور بنزینی 1.8 لیتری الکتریکی با سیستم چهار چرخ محرک اختیاری استفاده می کنند.

همه چیز از سپر جلو تهاجمی تر با شکاف برجسته گرفته تا لبه های جانبی ضخیم و گلگیرهای رنگ بدنه دارای همه چیز است. مدلیستا همچنین مجموعه ای از تزئینات و مجموعه ای از طرح های چرخ های آلیاژی 17 و 18 اینچی را ارائه می دهد. تیونر مشهور همچنین برخی تغییرات جزئی را در داخل کابین انجام داده است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس