نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23550
زمان انتشار: 28 شهریور 1400 11:54:00

مرسدس آ ام جی وان در جاده های عمومی جاسوسی شد

مرسدس بنز در زمینه الکتریکی سازی خودروهای خود بسیار فعال بوده است، به طوری که نمایشگاه خودروی مونیخ به تازگی به پایان رسیده است و برای چند مدل جدید، از جمله کانسپت های آینده که هنوز به مرحله تولید نرسیده اند، به عنوان راه انداز عمل می کند.
مرسدس آ ام جی وان در جاده های عمومی جاسوسی شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، حتی بخش عملکرد آ ام جی نیز جدیدترین مدل تمام الکتریکی خود، یعنی آ ام جی EQS 751اسب بخاری را رونمایی کرده است، اما هنوز یک مدل آن، یعنی مرسدس مورد انتظار مرسدس آ ام جی وان وجود ندارد.


مدتی است که ما شاهد مشاهده عمومی وان هستیم. با توجه به این ویدیو، آ ام جی وان در اینجا از دوربین جدید آ ام جی استفاده می کند که اولین بار در تیزر رسمی عمومی هایپرکار در ماه مه دیدیم. جالب است که در ابتدای ویدئو نشان می دهد که آ ام جی وان ظاهراً انتهای جاده را در پیش گرفته است. با این وجود، قبل از بازگشت به جاده، دور برگشتی را هم پشت سر گذاشت.

در مرحله بعد، نمای کاملی از عقب و ضبط محض موتور با صدای F1 را به ما نشان داد. با دقت به صدای موتور گوش دهید. اگر شما جزء معدود 275 خریداری هستید که مشتاقانه منتظر آ ام جی وان خود بوده اید، این امر می تواند اشتیاق شما را برانگیزد.

انتظار می رود تحویل آ ام جی وان تا پایان سال آغاز شود، بنابراین ممکن است رونمایی کامل آن تا سه ماهه پایانی سال 2021 اتفاق بیفتد. هرچند هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه وجود ندارد، اما هر واحد حداقل 2.7 میلیون دلار هزینه دارد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس