نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23566
زمان انتشار: 30 شهریور 1400 11:33:00

تویوتا توندرا مدل 2022 برای آخرین بار با رنگ جدید پیش نمایش شد

طراحی تهاجمی با جلوپنجره مشبک بزرگ، در مورد تویوتا توندرا مدل 2022 آینده صدق می کند، که اعلام شده است در 19 سپتامبر 2021 میزبان اولین نمایشگاه جهانی خواهد بود.
تویوتا توندرا مدل 2022 برای آخرین بار با رنگ جدید پیش نمایش شد

 به گزارش مجله ماشین / با این حال، خودروساز ژاپنی مشتاق است تا پیش از فاش شدن از طریق وب سایت رو به مشتری، پیش نمایشی نهایی از کامیون کامل را در اختیار ما قرار دهد. برخلاف نسخه سفید قدیمی که در ابتدا (و به طور رسمی) لو رفت، این توندرا TRD Proکه می بینیم در رنگ جدید هیجان انگیز رنگ آمیزی می شود.

 

اطلاعات کمی در مورد تویوتا آینده در این مرحله وجود دارد، جدا از موج تیزرهای منتشر شده و رنگ نارنجی رنگی که در اینجا می بینیم. ما می دانیم که کامیون دارای حالت های رانندگی متغیر خواهد بود، در حالی که سیستم تعلیق آن نیز آشکار شده است، که در قسمت عقب تنظیم را نشان می دهد.

تویوتا همچنین فضای داخلی را تبلیغ کرده است که نمایشگر اطلاعات و سرگرمی جدید و شیشه عقب قدرتمند را نشان می دهد. از نظر ظاهر و ویژگی ها، تویوتا جدید پیشرفت هایی را در مناطق مهم نشان می دهد.
 

سپس سوال در مورد پیشرانه آن مطرح می شود. به نظر می رسد این تیزر یک موتور V6 را نشان می دهد، همزمان با گزارش V6 توربوشارژر که تویوتا لندکروز جدید را نیز قدرت می بخشد. در شاسی بلند، موتور 409 اسب بخار (304 کیلووات) و 479 پوند فوت (650 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس