نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23580
زمان انتشار: 01 مهر 1400 11:19:00

رونمایی از فراری آیکونا در ماه نوامبر

افراد حاضر در فروم چت فراری در حال جست و جو در سراسر وب هستند تا اطلاعات مربوط به جدیدترین مدل در محدوده فراری آیکونا را مانند مدل های قبلی مونزا SP1وSP2 اسپیداستر پیدا کنند.
رونمایی از فراری آیکونا در ماه نوامبر

 به گزارش مجله ماشین به نقل از  خبرخودرو، گمانه زنی های اصلی در حال حاضر این است که بدنه ای دارد که خودروی مسابقه ای 330 P4 را از سال 1967 تداعی می کند.


گفته می شود این خودرو به موتور 6.5 لیتری V12 تنفس طبیعی مجهز می شود که 830 اسب بخار قدرت (619 کیلووات) و 510 پوند فوت (692 نیوتن متر) گشتاور دارد. این خودرو کاملاً از نوع احتراق است، بنابراین هیچ گونه پیشرانه ترکیبی وجود ندارد.

در ماه مه 2021، مایکل لیترز، مدیر فنی فراری گفت که یک V12 قوی تر در دست توسعه است. گزارش شده که آیکونا جدید بر اساس لافراری آپرتا ساخته شده است. این نشان می دهد که ممکن است سقفی باز مانندP4 اسپایدر داشته باشد.

یکی از کاربران فراری چت معتقد است که فراری در حال حاضر این خودرو را به چند مشتری با ارزش خود نشان می دهد. این شرکت با نمایش زودهنگام آن به مشتریان و اجرای اولین نمایش عمومی در فینالی موندیالی، کاری مشابه با مونزا SP1و SP2 انجام داد.

فراری کمتر از 500 واحد از SP1 و SP2 ساخت. اعضای انجمن فراری چت معتقدند که ممکن است نام تجاری نمونه های کمتری از این آیکونا جدید بسازد تا به درستی آن را منحصر به فرد نگه دارد. آنها تعداد 300 خودرو را عرضه می کنند.

به طور طبیعی، به عنوان یک فراری فوق العاده منحصر به فرد، این دستگاه بسیار گران خواهد بود. قیمت پیش بینی شده بین 2.5 تا 3 میلیون دلار است.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس