نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23689
زمان انتشار: 21 مهر 1400 10:49:00

تسلا رنگ های جدیدی را برای مدل Y ساخت آلمان تولید می کند

قول داده می شود که کارخانه تسلا گیگا برلین در گرنهیده نزدیک برلین مجهز به یک مغازه رنگ آمیزی پیشرفته باشد که قادر خواهد بود به رنگ های استثنایی دست یابد.
تسلا رنگ های جدیدی را برای مدل Y ساخت آلمان تولید می کند

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این یک پیشرفت خوب نسبت به پنج رنگ فعلی (سفید، سیاه، آبی، قرمز و خاکستری) خواهد بود.


در جریان نمایشگاه گیگافکتوری برلین-براندنبورگ اخیر، تسلا کارخانه را نشان داد، که شامل بسته باتری ساختاری آینده با سلول های استوانه ای نوع 4680 و همچنین چندین صفحه نمایش مربوط به رنگ های مدل Y ساخت آلمان است.

طبق گزارش های مهمانان تسلا گیگا برلین، تسلا بدنه های مدل Y (داخل کارخانه) را در دو رنگ جدید قرمز سرمه ای و آبی عمیق تبلیغ کرد. همچنین مدل فانتزی Y در بیرون نمایش داده شد، که ممکن است نمایشی از قابلیت های فروشگاه رنگ باشد تا نشان دهنده رنگ خاصی.

همچنین ممکن است سومین رنگ کاملاً جدید وجود داشته باشد-"رنگی شبیه به خاکی". تصویری که در لینکدین در اواسط فوریه از طریق استخدام ارسال شده است نشان دهنده سبز تیره و همچنین رنگ سیاه است.

به هر حال، به نظر می رسد حداقل در اروپا، تسلا بازی خود را از نظر رنگ افزایش دهد. احتمالاً با رونمایی تسلا گیگا آستین در تگزاس شاهد چیزی مشابه در ایالات متحده خواهیم بود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس