نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23695
زمان انتشار: 22 مهر 1400 11:10:00

طراحی غیررسمی از بی ام و آی ویژن به عنوان جایگزین i3

بی ام و i3که در سال 2013 معرفی شد، به عنوان اولین خودروی الکتریکی تولید انبوه این برند در تاریخ باقی خواهد ماند.
طراحی غیررسمی از بی ام و آی ویژن به عنوان جایگزین i3

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این مدل در حال حاضر یک مدل نسبتاً قدیمی در عصر خودرو است، اگرچه تقاضا هنوز نسبتاً بالا است. در واقع، در سپتامبر سال گذشته، گزارش شد که بی ام و قصد دارد تولید خود را برای برآوردن تقاضا افزایش دهد، اما تابستان امسال گزارشی دیگر مدعی شد که این برنامه ها هرگز به نتیجه نرسید. در حال حاضر، ما نمی دانیم که i3 چه زمانی از تولید خارج می شود، اما تصور می شود که سال 2024 آخرین سال در خطوط مونتاژ الکتریکی است.


آیا جانشین i3 وجود خواهد داشت؟ اگر آنچه را که بی ام و در سال 2018 گفته بود باور کنیم، هیچ برنامه ای برای جایگزینی مستقیم آن وجود ندارد، اما این بدان معنا نیست که در آینده یک خودروی الکتریکی کوچک از بایرن وجود نخواهد داشت. مفهوم آی ویژن در نمایشگاه مونیخ از سپتامبر سال جاری نشانه روشنی بود که ممکن است چیزی در دست اجرا باشد و ممکن است اکنون تصوری از ظاهر آن داشته باشیم.

بی ام و i3 جدید در نهایت می تواند تبدیل به یک مدل سدان بیشتر شود تا بتواند با تسلا مدل 3 رقابت کند. این خودرو به عنوان خودروی الکتریکی پایه بی ام و در زمان شروع (و در صورت) معرفی خواهد شد. همچنین از نسل جدید باتری های لیتیوم-یون به عنوان منبع انرژی در این خودرو جدید با چگالی انرژی تا 40 درصد بیشتر نام برده شد. به خاطر داشته باشید که اینها همه جزئیات اولیه و تأیید نشده هستند، اما اگر اطلاعات صحیح باشد ممکن است محصول نهایی را در سال 2024 یا 2025 ببینیم.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس