نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23697
زمان انتشار: 22 مهر 1400 12:22:00

شاسی بلند مرسدسEQE مدل 2023 برای اولین بار جاسوسی شد

شاسی بلند EQEمی تواند در ماه های اول سال 2022 رونمایی شود.
شاسی بلند مرسدسEQE مدل 2023 برای اولین بار جاسوسی شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، طراحی ظاهری شبیه به شاسی بلند EQSاست که از نظر شباهت زیادی به همتایان سدان خود دارد.


مرسدس احتمالاً شاسی بلند EQEرا در هر دو نوع عقب و چهار چرخ محرک به فروش می رساند تا آینه سدان را به تصویر بکشد. EQE شاسی بلند 350دارای یک موتور الکترونیکی پشتی خوب با قدرت 288 اسب بخار (215 کیلووات) و 391 پوند فوت (530 نیوتن متر) گشتاور است. مشخصات فنی مدل مجهز به 4Matic فاش نشده است، اما مطمئناً پس از افزودن موتور الکترونیکی در محور جلو، قدرت بیشتری خواهد داشت.

از آنجایی که سدان EQE در حال حاضر دارای یک کابین آوانگارد بسیار شبیه به EQS بزرگتر و گران تر است، خواهران و برادران شاسی بلند آنها نیز باید تا حد زیادی در فضای داخلی مشترک باشند. سیستم تعلیق بادی از حرکت نرم و ابریشمی اطمینان می کند، در حالی که فرمان اختیاری چرخ های عقب (تا 10 درجه) با کاهش دایره چرخش، مانور بیشتری را در اطراف شهر ایجاد می کند.

در حالی که سدان EQE به عنوان یک همراه خودروی الکتریکی در کلاس E دیده می شود، شاسی بلند EQEیک پسر عموی الکتریکی از GLE در یک پلتفرم جداگانه و اختصاصی است که از روز اول منحصراً برای مدل های بدون آلاینده طراحی شده است. این باتری باید از نوع باتری لیتیوم-یونی مشابه سدان برخوردار باشد، بدین معنی که ظرفیت قابل استفاده 90 کیلووات ساعت با احتمال کمتر از محدوده 410 مایل WLTP سالن با توجه به اینکه شاسی بلند کمی سنگین تر خواهد بود.

شاسی بلند EQEدر سال 2022 وارد بازار می شود و قرار است در کارخانه توسکالوسا در کنار شاسی بلند بزرگتر EQS GLS مونتاژ شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس