نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 240
زمان انتشار: 21 اردیبهشت 1397 12:21:00

عزم‎جزم پورشه برای برقی شدن

پورشه خود را آماده می‏کند که در سال 2019 مدل Mission E را به بازار معرفی نماید.
عزم‎جزم پورشه برای برقی شدن

 مجله ماشین/  پورشه خود را آماده می‏کند که در سال 2019 مدل Mission E را به بازار معرفی نماید. سازنده آلمانی برای سیستم شارژ آن از برق 800 ولت استفاده کرده و که این امکان را به‏وجود می‏آورد تا با انجام کمتر از 20 دقیقه شارژ بتوان مسیری به طول 400 کیلومتر را طی کرد. اما آنها علاقه‏مندند که به مشتریان امکان شارژ در خانه و بسته به اولویت‏های فردی را نیز بدهند. برای ماشین‎های هیبریدی از نوع Plug-In راننده می‏تواند با انتخاب خروجی برق 6/3 کیلوواتی به رانندگی با سرعت‏های پائین بپردازد و اگر قصد سریع رفتن دارد، برای او خروجی 2/7 کیلوواتی خانگی بهتر خواهد بود.کسانی که ماشین کار یا اتوبوس برقی دارند، انتخاب بین گزینه‎های 11 و 22 کیلوواتی را باید مد نظر داشته باشند.

دارندگان خودروهای برقی می‏توانند با سیستم Turbo Charging Planner براساس مسیر سفر انتخابی خود دسترسی به شارژهای سریع موجود در راه را بهینه‏سازی کنند. پورشه شارژ القایی را فعلا به‏صورت آپشنال و فقط برای شارژ خانگی ارائهه می‎نماید. 
پیش‏بینی می‏شود باتری‏های لیتیوم-یون سنتی، سالیانه 5‏درصد افزایش راندمان را به ارمغان بیاورند. نتیجه چنین اقداماتی باعث افزایش در نیروی تولیدی خواهد بود. در حال حاضر پورشه مشغول کار روی باتری‏های خشک بوده که فاقد الکترولیت‏های مایع هستند. انتظار نمی‎رود این فناوری تا قبل از سال 2025 در خودروها مورد استفاده قرار بگیرد. فناوری لیتیوم-هوا (Lithium-Air) نیز در دستور کار سازندگان قرار دارد و بعید به نظر می‏رسد که از این مورد در انواع وسایل نقلیه قبل از سال 2030 به بازار بیاید. 
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس