نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 88
زمان انتشار: 20 دی 1396 13:26:00

کلید خاص برای خودروی یک ونیم میلیارد تومانی !

در گذشته، کلید وسیله ‏ای برای بازکردن در و روشن کردن خودرو بود، اما این روزها با همه‏ گیری نگران‏ کننده تب «لاکچری» در سراسر دنیا و صد البته با شدت بالاتری در ایران، در هر جمعی یک نفر پیدا می‏شود که اگر می‏توانست، ریموت اتومبیلش را از یقه کتش آویزان می‏کرد.
کلید خاص برای خودروی یک ونیم میلیارد تومانی !

 مجله ماشین/  در گذشته، کلید وسیله‏ ای برای بازکردن در و روشن کردن خودرو بود، اما این روزها با همه‏ گیری نگران ‏کننده تب «لاکچری» در سراسر دنیا و صد البته با شدت بالاتری در ایران، در هر جمعی یک نفر پیدا می‏شود که اگر می‏توانست، ریموت اتومبیلش را از یقه کتش آویزان می‏کرد. نتیجه آنکه کمپانی ‏های خودروساز هر روز نوآوری تازه‏ای در این بخش ارائه می‏کنند و این وسایل به سمت هرچه لوکس و زیباتر شدن در حال حرکت هستند. به نظر شما چه تغییر مثبتی می‏تواند ریموت‏های ما را کاربردی‏ تر و جذاب‏تر از قبل کند. 

وقتی حرف از ب‏ ام ‏و سری 7 به میان می‏آید که این روزها در کشورمان یک ونیم میلیارد تومان قیمت پیدا کرده است ، ناخودآگاه سطح انتظارات هم شروع به بالا رفتن می‏کند. آلمان‏ها در ساخت ریموت سدان لوکس جدید خود، فناوری زیادی به کار برده‏اند. نمایشگر 2/2 اینچی به کار رفته روی آن، مواردی مانند پیمایش ممکن با سوخت باقی مانده، دمای داخل اتاق و وضعیت امنیتی ماشین را نمایش می‏دهد، اما این تازه آغاز ماجرا است. راننده می‏تواند از این بسته کوچک مثل یک کنترل از راه دور کوچک برای هدایت خودرو در فضاهایی مانند پارکینگ‏های بسته استفاده کند و در حالی که خود از اتومبیل خارج شده، آن را در محل مناسب قرار دهد. 
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس