آرش راهبر

بسته هیجان‏انگیز هیوندای و فیفا با جایزه ویژه سفر به جام جهانی روسیه
سایت فیفا با همکاری کمپانی هیوندای به عنوان یکی از اسپانسرهای اصلی جام‎جهانی مسابقه‏ای ترتیب داده که جایزه ویژه آن سفر به روسیه است.
تست پژو 508 در جاده چالوس و در 8 پرده
پژو 508 میهمان تازه‏ وارد بازار ایران، از همان دور داد می‏زند که یک پژو اصیل است. اصالت طراحی پژو در این مدل به سادگی قابل شناسایی است و فقط ابعاد بزرگ آن است که برای ما تازگی دارد. قطعا این مدل بزرگ‏ترین پژویی است که وارد بازار ایران شده و از نظر ابعاد، قطعا بزرگ قبیله شیرهاست و در عین حال مجلل‏ ترین آنها. پس یواشکی به آن لقب «شیر شاه» دادیم!
گول تبلیغات برخی نمایندگی‏های بیمه خودرو را نخورید
این روزها روی در و دیوار شهر، پُر شده از کاغذهای تبلیغاتی که با یک بند انگشت چسب کاغذی و کلمات درشت تخفیف یا اقساط بلند مدت، نگاه ما را به خود جلب می‏کند. انگار که در روزگار رکود، سندروم ارزان فروشی همه جا را فرا گرفته است. همین چند روز پیش بود که چشمم به یک برگه تبلیغاتی رنگ و رو رفته افتاد که روی آن نوشته بود: تخفیف بیمه شخص ثالث و اقساط چند ماهه...
صفر تا صد دزدیدن اتومبیل در ایران، سرقت در 60 ثانیه
طبق اسناد موجود در اداره پلیس آگاهی، اولین سرقت اتومبیل در تهران نیز در سال 1312 ثبت شده که مربوط به دوران رضا شاه است. از طرفی نخستین دایره پیگیری سرقت در نظمیه قدیم هم در دوران ناصرالدین شاه راه‏اندازی شده که به نام «مسروقات» در اداره تشکیلات (نام قدیم اداره آگاهی) فعالیت خود را آغاز کرده است. این یعنی سه تا شاه آمدند و رفتند تا اولین سرقت خودرو در تاریخ ایران ثبت شود.
آیا انقلابی در طراحی تویوتا به وجود آمده؟
از اولین عکس های منتشر شده و مبهم نسل پنجم آوالون چنین بر می آید که تویوتا تغییرات زیادی در چهره این مدل و شاید در طراحی کلی محصولاتش خواهد داد...