یکشنبه , ۶ خرداد ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » برگزاری تور تعالی شرکت نفت بهران
برگزاری تور تعالی شرکت نفت بهران

برگزاری تور تعالی شرکت نفت بهران

۱۴۰۲-۰۸-۲۰ زمان مطالعه: 1 دقیقه

با حضور مدیران تعالی و نمایندگان شرکتهای بنیاد مستضعفان، تور تعالی شرکت نفت بهران در پالایشگاه این شرکت برگزار شد.

به گزارش مجله ماشین، در این همایش که با هدف آشنایی مدیران تعالی شرکت های گروه بنیاد با اقدامات بهران در حوزه تعالی برگزار گردید، ۳۶ نفر از نمایندگان شرکتهای مختلف از هلدینگ های صنایع غذایی سینا، پایا سامان پارس، برق و انرژی صبا، پایا ترابر سینا، مالی و سرمایه گذاری سینا، سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان، کاوه پارس، گسترش کشاورزی و دامپروری پارس، و انرژی گستر سینا از گروه بنیاد حضور داشتند و آقای دلخواه نماینده معاونت اقتصادی بنیاد، خانم اسدی معاون منابع انسانی شرکت انرژی گستر سینا و آقای جامه بزرگی نماینده مرکز تعالی و پیشرفت ایشان را همراهی نمودند.

سخنرانی افتتاحیه این تور به دلیل همزمانی برنامه با مراسم معارفه ریاست محترم بنیاد مستضعفان و حضور مدیرعامل شرکت نفت بهران، آقای مهندس عزیزی در این مراسم، توسط آقای عباس کهتری مدیر برند این شرکت انجام شد. کهتری ضمن خوشامد گویی به میهمانان، بهران را الگوی توسعه در شرایط دشوار نامید و اظهار داشت که این شرکت مبتنی بر مفاهیم متعالی اقتصاد مقاومتی، توسعه و تولید همزمان را سرلوحه کار خویش قرار داده و کارنامه درخشان این شرکت در کسب بالاترین سهم بازار و ارتقاء مستمر شاخص های کسب و کار نشان از اهتمام این شرکت به حرکت در مسیر تعالی دارد.

در ادامه آقای بهروز ترکمان مطلق مدیر تعالی نفت بهران ضمن معرفی نقشه راه تعالی در بهران، خلاصه ای از اهم اقدمات این حوزه را به حاضران ارایه نمود و به معرفی پروژه های تعالی انجام شده و در حال انجام این شرکت پرداخت.
آقای مرتضی کشاورز معاون برنامه ریزی راهبردی شرکت نیز در بخش بعدی مراحل تدوین و اجرای برنامه ریزی استراتژیک را برای میهمانان شرح داد و نحوه تعیین اهداف و برنامه های اجرایی را به تفکیک در بخش های مختلف در بازه های زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تشریح نمود.

در بخش بعدی آقای مصطفی بختیار مدیر منابع انسانی شرکت نفت بهران با تاکید بر سرمایه های انسانی به عنوان رکن اصلی موفقیت در طی مسیر تعالی، چگونگی تعیین ارزش های سازمانی و بهبود فرآیند های جذب، ارزشیابی و جانشین پروری منابع انسانی را در شرکت نفت بهران تبیین نمود.

در بخش پایانی آقای احسان منصوری از واحد بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران به معرفی اقدامات این واحد به عنوان یکی از موفق ترین بخشهای شرکت در حوزه تعالی پرداخت و مثالهایی چند از استفاده از رویکرد Radar در حوزه توسعه و اصلاح فرآیند ها در این واحد ارایه داد.

در ادامه این تور، میهمانان از بخشهای مختلف پالایشگاه دیدن نمودند و به طرح پرسش و تبادل نظر با همکاران بهران مشغول شدند. این مراسم که مورد توجه و تقدیر حاضران قرار گرفته بود با ثبت عکس یادگاری دسته جمعی به پایان رسید.

شایان ذکر است شرکت نفت بهران در ششمین دوره از جایزه ملی تعالی و پیشرفت، با کسب بالاترین امتیاز در میان شرکتهای گروه بنیاد مستضعفان، تندیس بلورین این جایزه ملی را کسب نموده است.

منبع: روابط عمومی نفت بهران

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 5.00

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×