چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » نمایشگاه تحول صنعت خودرو ۱۴۰۳: دوران جدیدی از صنعت خودرو
دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو

نمایشگاه تحول صنعت خودرو ۱۴۰۳: دوران جدیدی از صنعت خودرو

۱۴۰۳-۰۴-۰۶

سومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو، از تاریخ 30 تیر تا 2 مرداد 1403 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش مجله ماشین، سومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو، از تاریخ ۳۰ تیر تا ۲ مرداد ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه فرصتی استثنایی برای آشنایی با آخرین نوآوری‌ها و دستاوردها در حوزه خودرو، به ویژه خودروهای برقی و هیبرید، را فراهم می‌کند.

در نمایشگاه تحول صنعت خودرو ۱۴۰۳، شرکت‌های پیشرو در صنعت خودرو، از جمله ایران خودرو، سایپا، مدیران خودرو و … جدیدترین محصولات و خدمات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

نمایشگاه تحول صنعت خودرو 1403

بازدیدکنندگان می‌توانند از نزدیک با زنجیره تامین قطعات و مجموعه‌های اصلی خودروهای برقی، متصل و خودران، روش‌های استاندارد ارائه خدمات پس از فروش این خودروها، مدل‌های اقتصادی مشارکت در توسعه جایگاه‌های شارژ، آخرین فناوری‌های برق‌رسانی به خودروهای برقی و نوآوری‌ها در طراحی و توسعه بن‌سازه این خودروها آشنا شوند.

یکی از ویژگی‌های برجسته نمایشگاه تحول صنعت خودرو ۱۴۰۳، اختصاص فضایی ویژه به استارت‌آپ‌های فعال در این حوزه است.

این فرصتی عالی برای این استارت‌آپ‌ها است تا ایده‌ها و نوآوری‌های خود را به نمایش بگذارند و با سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ ارتباط برقرار کنند.

در کنار بخش نمایشگاهی، پنل‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی متعددی با حضور اساتید و متخصصان برجسته داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

این پنل‌ها و کارگاه‌ها فرصتی مغتنم برای تبادل دانش و تجربه در زمینه آخرین تحولات صنعت خودرو، به ویژه خودروهای برقی و هوشمند، را فراهم می‌کنند.

نمایشگاه تحول صنعت خودرو 1403
پوستر نمایشگاه تحول صنعت خودرو ۱۴۰۳

این خبر در حال تکمیل است …

 

اخبار مرتبط

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×