تازه‌ها
پنجشنبه , ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
» فلش » آرشیو دیجیتالی جامع مجله ماشین + فیلم از محیط آرشیو

آرشیو دیجیتالی جامع مجله ماشین + فیلم از محیط آرشیو

۱۴۰۱-۰۸-۲۶ 2:54

شماره های 1 تا 400 مجله ماشین مربوط به سالهای 1358 تا 1395 ، برروی یک فلش مموری 32 گیگابایتی، با قابلیت جستجوی مطالب ، آماده عرضه به متقاضیان است.

«مجله ماشین» از مهرماه سال ۱۳۵۸ با هدف آموزش و ارتقاء سطح علمی و فنی جوانان جامعه اسلامیمان انتشار یافت که مورد توجه عموم علاقمندان قرار گرفت و همین ابراز علاقه و محبت دوستان باعث دلگرمی و اشتیاق گردانندگان «مجله ماشین» در جهت ادامه کار فرهنگی ما گردید که به لطف خداوند هنوز ادامه دارد. بسیاری از دوستان، خوانندگان، کتابخانه ها، مراکز تحقیقاتی صنعتی و دانشگاهی و . . . ضمن تماس با دفتر «مجله ماشین» خواستار چاپ مجدد شماره‏ های گذشته «مجله ماشین» و یا آرشیو دیجیتالی این نشریه شدند که نظر به مشکلات موجود این کار امکان پذیر نشد. لذا اکنون شرایطی مهیا شده است تا بتوانیم این گنجینه با ارزش و مرجع مناسب و مفید آموزشی تخصصی، تکنولوژی و تشریح سیستم های مختلف فنی مندرج در ۴۰۰ شماره «مجله ماشین» را بر روی یک فلش مموری ۳۲ گیگابایتی با امکان جستجوی عناوین مقالات منتشر نمائیم. این کار حاصل تلاش و کوشش «مجله ماشین» و متخصصان شرکت آنیما است.

  • روش درخواست

در صورت تمایل به تهیه این مجموعه ارزشمند می توانید مبلغ  ۴۵۰ هزار تومان از طریق انتقال کارت به کارت  به ملی کارت شماره ((  ۹۸۴۴ ۵۴۵۵ ۹۹۷۱   ۶۰۳۷ ))  به نام “سعید شبیری” واریز کرده و سپس با شماره  تلفن  ۸۸۵۲۸۰۱۸ -۰۲۱ تماس گرفته و آدرس  و کد پستی خودتان را اطلاع داده تا این فلش مموری در اسرع  وقت به نشانی  شما  ارسال شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×