دوشنبه , ۴ تیر ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » ری‌را استاندارد حفاظت از عابر پیاده را کسب کرد
ری‌را استاندارد حفاظت از عابر پیاده را کسب کرد

ری‌را استاندارد حفاظت از عابر پیاده را کسب کرد

۱۴۰۱-۱۱-۱۸

محصول جدید ری‌را ایران‌خودرو که سال آینده وارد بازار خواهد شد، توانست استاندارد ایمنی برخورد با عابر پیاده ECE R۱۲۷ را در مراکز معتبر آزمون اروپایی دریافت کند.

به گزارش مجله ماشین، ایجاد زیرساخت‌های لازم استاندارد و ایمنی روز اروپا در محصولات جدید گروه صنعتی سبب شده تا محصولاتی مانند تارا و ری‌را به راحتی بتوانند از استانداردهای سخت گیرانه‌ای همچون حفاظت عابر پیاده عبور کنند.

دریافت استاندارد ECE R۱۲۷ (استاندارد ایمنی برخورد با عابر پیاده) توسط خودرو ری‌را نشان از توجه ایران خودرو به توسعه محصولات رقابتی با جدیدترین استانداردهای روز دنیاست تا ضمن فروش در بازار کشور، شانس بیش‌تری برای موفقیت در بازارهای صادراتی را داشته باشد.

محصول ری‌را ایران‌خودرو که در نیمه‌های سال آینده روانه بازار خواهد شد، مانند تارا توانسته به دلیل تطابق طراحی با استانداردهای روز جهانی، استاندارد ایمنی برخورد با عابر پیاده را دریافت کند و در واقع تحولی بزرگ در حوزه طراحی و توسعه محصولات جدید و باکیفیت و استاندارد در گروه صنعتی ایران خودرو شکل گرفته است که در نوع خود بی سابقه و رکوردی تاریخی است.

با توجه به طراحی پیشرفته و منطبق با استانداردهای روز، خودرو ری‌را استانداردهای ۸۵ گانه را به خوبی پشت سر خواهد گذاشت.

پیش از این، علاوه بر ری‌را و تارا به عنوان محصولات جدید، محصولات فعلی گروه صنعتی ایران‌خودرو از جمله سورن، پژو ۲۰۷، رانا و دنا با اعمال تغییرات موفق به دریافت استاندارد حفاظت از عابر پیاده شده‌اند که ارتقای استانداردی این تعداد از محصولات ظرف یک سال اخیر رکوردی تاریخی در صنعت خودرو کشور به شمار می‌رود و نشان از تلاش این شرکت برای تولید محصولاتی با ایمنی بالاتر نسبت به گذشته و استاندارد روز است.

در واقع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو طی یک سال توانسته در حوزه ایجاد استاندارد نیز بهترین عملکرد را نسبت به ادوار گذشته داشته باشد و این یعنی در همه حوزه ها رکوردهای جدید ثبت شده است.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 3.00

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×