شنبه , ۵ خرداد ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » ثبت‌نام پیش‌فروش سایپا ۱۵۱ آغاز شد
وانت سایپا ۱۵۱

ثبت‌نام پیش‌فروش سایپا ۱۵۱ آغاز شد

۱۴۰۲-۰۱-۲۴

گروه خودروسازی سایپا از امروز  پنجشنبه طرح پیش‌فروش وانت سایپا ۱۵۱ با کفی اطاق‌بار لاینر را آغاز کرده است.

به گزارش مجله ماشین،  در این طرح که از ساعت ۱۰ صبح آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد، صرفاً متقاضیان عادی دارای شرایط عمومی بخشنامه‌های فروش خودرو می‌توانند شرکت کنند اما الزام پیش شرط تعریف حساب وکالتی و واریز وجه پیش از ثبت‌نام وجود نداشته است.

متقاضیان عادی می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح امروز با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

قیمت این محصول در این طرح قطعی نیست و مطابق قیمت روز آن در موعد تعیین شده که تیر تا مهر ماه ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده، محاسبه خواهد شد.

در این مرحله از فروش محدودیت‌های هر کد ملی یک خودرو، عدم پلاک انتظامی فعال، دارا بودن گواهینامه معتبر، حداقل سن ۱۸ سال، عدم خرید طی ۴۸ ماهه گذشته از ایران‌خودرو و سایپا، شماره تلفن به‌نام فرد متقاضی و عدم امکان صلح و انتقال خودرو به

شرایط پیش فروش سایپا 151

 

صورت وکالتی اعمال می‌شود؛ اما با توجه به نوع خودرو عرضه شده، پیش‌شرط تعریف حساب وکالتی در این مرحله از فروش سایپا لحاظ نمی‌شود.

میزان مبلغ پیش‌پرداخت علی‌الحساب آن ۱۱۰ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان نسبت به آخرین باری که این خودرو پیش‌فروش شد آذر ماه ۱۴۰۱، افزایش بیش از ۲۵ میلیون تومانی  را لحاظ کرده است.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 4.50

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×