جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
» اخبار » داخلی » پدیده اجاره خودروهای داخلی توسط افراد سودجو
آگهی اجاره ماشین

پدیده اجاره خودروهای داخلی توسط افراد سودجو

۱۴۰۲-۰۴-۱۳

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با انتقاد از پیامد اجاره دادن خودرو بی کیفیت که قیمت‌ نجومی به خود گرفته، گفت: اجاره خودرو به واسطه تعدادی سرمایه‌دار برای کسب سود بیشتر باعث تاسف است و غیر از زیرپا گذاشتن عزت مردم پیامد دیگری ندارد.

به گزارش مجله ماشین، جلال رشیدی کوچی درباره اجاره خودرو و تبدیل آن به یک کسب و کار پر سود برای افراد سودجو، گفت: اجاره خودرو به واسطه تعدادی سرمایه‌دار برای کسب سود بیشتر باعث تاسف است و غیر از زیر پا گذاشتن عزت مردم پیامد دیگری ندارد.

تصمیمات نادرست خودروسازان پیامد گرانی دارد

نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر شاهد اجاره دادن خودرو به واسطه برخی از افراد هستیم به دلیل تصمیمات نادرست خودروسازان است که در حوزه خودرو اتخاذ شده و امروز خروجی آن را اینگونه شاهد هستیم.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس ادامه داد: این مسئله را باید به کسانی گوشزد کنیم که ادعا می‌کنند ما کمبودی در تولید نداریم و همه چیز را خوب جلوه می‌دهند و دم از کمیت و کیفیت مناسب محصولات تولیدی خودروسازان می‌زنند، امیدواریم مسئولان امر و متولیان این مشکلات مردم را ببینند و متوجه شوند.

منبع: خانه ملت

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 5.00
بنر انتهای مطلب فلش آرشیو مجله ماشین

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×