یکشنبه , ۶ خرداد ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » همایش خودروهای کلاسیک و کمپر به مناسبت روز جهانی گردشگری
بنر همایش خودروهای کلاسیک و کمپر و کاروان های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت روز جهانی گردشگری

همایش خودروهای کلاسیک و کمپر به مناسبت روز جهانی گردشگری

۱۴۰۲-۰۷-۰۵ زمان مطالعه: 1 دقیق

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت فرا رسیدن 27 سپتامبر روز جهانی گردشگری، ویژه برنامه های خودرویی و اتومبیلرانی برگزار می کند.

به گزارش مجله ماشین، امروز ۵ مهر ماه ۱۴۰۲ همزمان با گرامیداشت روز گردشگری در سراسر دنیا، همایش و پیمایش خودروهای کمپینگ و کاروانینگ عضو کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ با همکاری منطقه گردشگری عباس آباد و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می شود.

خودروهای کمپینگ و کاروانینگ به همت کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد گردهم می آیند و در ادامه این مجموعه را به مقصد منطقه گردشگری عباس آباد به منظور برگزاری همایش ترک خواهند کرد.

این همایش با شرکت ۳۰ دستگاه خودرو و ۲۰ دستگاه موتورسیکلت مسافرتی به مدت سه روز از تاریخ ۵ تا ۷ مهرماه به منظور بازدید عموم علاقه مندان برپا خواهد بود.

برگزاری همایش خودروهای تاریخی و کلاسیک، دیگر ویژه برنامه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت هفته گردشگری است.

این همایش با همکاری انجمن وسایل نقلیه تاریخی و با حضور یکصد دستگاه خودرو تاریخی شامل فولکس، فورد موستانگ، شورولت، رنجرور، لندرور، بلیزر، بنز، بی ام دبلیو و … روز جمعه ۷ مهر ماه در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می شود.

بازدید از این همایش که قدیمی ترین خودرو آن متعلق به دهه ۵۰ میلادی است، برای عموم علاقه مندان به خودروهای تاریخی و ویژه آزاد خواهد بود.

منبع: روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 5.00

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×