شنبه , ۵ خرداد ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » رالی گردشگری خانوادگی کارکنان پلیس راهور فراجا برگزار شد
رالی گردشگری خانوادگی کارکنان پلیس راهور فراجا

رالی گردشگری خانوادگی کارکنان پلیس راهور فراجا برگزار شد

۱۴۰۲-۰۷-۱۶ زمان مطالعه: 1 دقیقه 9

رالی گردشگری خانوادگی کارکنان پلیس راهور فراجا به مناسبت هفته نیروی انتظامی روز جمعه 14 مهر ماه برگزار شد.

به گزارش مجله ماشین، این رالی با شرکت ۱۲۰ دستگاه خودرو و حضور ۶۰۰ نفر از خانواده های کارکنان پلیس راهور فراجا به طول ۷۵ کیلومتر برگزار شد.

آغاز این رویداد در شهرک آزمایش با حضور سردار حسینی جانشین رئیس پلیس راهور فراجا همراه بود و شرکت کنندگان در رالی گردشگری خانوادگی کارکنان پلیس راهور فراجا پس از طی مسیر تعیین شده، به خط پایان در بازار بزرگ ایران مال رسیدند.

رالی گردشگری خانوادگی کارکنان پلیس راهور فراجا در دو کلاس همگانی و پیشرفته در مدت زمان ۱۲۰ دقیقه با ۸ ایستگاه کنترل و داوری برگزار و جوایزی به نفرات برتر اهدا شد.

رالی گردشگری خانوادگی کارکنان پلیس راهور فراجا
مراسم اختتامیه رالی گردشگری خانوادگی کارکنان پلیس راهور فراجا

مراسم اختتامیه این رالی در بازار بزرگ ایران با حضور سردار رمضانی معاونت اجرایی پلیس راهور فراجا، سرهنگ حسن زاده معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا و حجت الاسلام متین پور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا برگزار شد.

در کلاس همگانی از ۱۰ تیم شرکت کننده مبتدی تجلیل و به ۳ نفر جوایزی اهدا شد، همچنین در کلاس پیشرفته به ۳ گروه برتر جوایزی اهدا شد.

در مراسم اختتامیه این رالی به ۴۵ نفر از شرکت کنندگان بابت حضور در این برنامه به قید قرعه کارت هدیه و همچنین به ۱۰ نفر به قید قرعه دوچرخه و ۳ سفر زیارتی به مشهد مقدس اهدا شد.

منبع: روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 5.00

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×