سه شنبه , ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
» اخبار » داخلی » دوره مربیگری مهارت های تخصصی رانندگی برگزار می شود
بنر دوره مربیگری مهارت های تخصصی رانندگی

دوره مربیگری مهارت های تخصصی رانندگی برگزار می شود

۱۴۰۲-۰۹-۰۶ زمان مطالعه: 1 دقیقه

کمیته آموزش های تخصصی اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، دوره یک روزه مربیگری مهارت های تخصصی رانندگی در سطح مبتدی برگزار می کند.

به گزارش مجله ماشین، این دوره آموزشی در ادامه فعالیت ها و اقدامات فرهنگی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در راستای توسعه گردشگری و رانندگی مسئولانه، ترویج فرهنگ رانندگی ایمن و با هدف ارتقاء دانش و مهارت افزایی رانندگان و مربیان رانندگی، تقویت توانایی آنان و کاهش تصادفات جاده ای و شهری و توسعه فعالیت های اتومبیلرانی، برگزار می شود.

شرکت کنندگان با حضور در کلاس های نظری و عملی با اصول و تکنیک های صحیح مدیریت بحران، تصمیم گیری و واکنش درست هنگام مواجهه با حوادث و اتفاقات غیرمترقبه، روش های هدایت وسیله نقلیه در سطوح لغزنده و استراتژی های ذهنی در جهت افزایش سرعت عکس العمل و کاهش تصادفات آشنا می شوند.

دوره های مربیگری مهارت های تخصصی رانندگی با همکاری حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری آیلند (سرزمین ایرانیان) و ویژه عموم دارندگان گواهی نامه های رانندگی در پیست اتومبیلرانی سرزمین ایرانیان برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۱۴۲۲۳۵ تماس بگیرند.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان عضو رسمی نهادهای بین‌المللی فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی (FIA) و اتحادیه جهانی جهانگردی (AIT)، در سال های اخیر اقدامات و برنامه های فرهنگی متعددی را در راستای ایمنی راه‌ها طراحی و اجرا کرده و یا در دست اقدام دارد.

پوستر دوره مربیگری مهارت های تخصصی رانندگی

منبع: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 5.00
بنر انتهای مطلب فلش آرشیو مجله ماشین

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×