پنجشنبه , ۲۸ تیر ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » فردا آخرین مهلت ثبت نام پیش فروش دنا پلاس
دنا پلاس

فردا آخرین مهلت ثبت نام پیش فروش دنا پلاس

۱۴۰۲-۰۵-۱۵

فردا آخرین مهلت ثبت نام پیش فروش دنا پلاس است و طبق اطلاعیه شرکت ایران‌خودرو، مهلت واریز وجه متقاضیان ثبت نام دنا پلاس به‌زودی به پایان می‌رسد.

به گزارش مجله ماشین،  مهلت واریز وجه ایران‌خودرو ویژه دنا پلاس ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۶مرداد، به پایان خواهد رسید.

مبلغ اولین پیش‌پرداخت دنا پلاس ساده نیز حدود ۱۳۹ میلیون تومان است و قیمت پیش‌فروش دنا پلاس توربو دستی ۱۹۲ میلیون تومان است که به صورت پیش‌پرداخت باید واریز شود.

موعد تحویل ایران‌خودرو ویژه دنا نیز آذر و دی ماه سال جاری است. لازم به ذکر است که قیمت نهایی در زمان تحویل محاسبه و اعلام خواهد شد تا مراحل واریز وجه ایران‌خودرو تکمیل شود.

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران‌خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت ایران‌خودرو نخواهد بود.

لازم به یادآوری است که، ثبت نام پیش فروش ایران‌خودرو مرداد ۱۴۰۲ ویژه کسانی است که سال گذشته از طریق سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده بودند و اسامی آنها بـه عنوان منتخبین بخش سوم اولویت های پاییز و بخش اول اولویت‌های زمستان ۱۴۰۲ بـه این شرکت اعلام شده است و توسط شرکت ایران‌خودرو پیامک ارسال شده است تا با واریز پیش‌پرداخت در این طرح ثبت‌ نام کنند.

 

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 5.00

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×