شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » لکسوس تاتو شده
لکسوس تاتو شده

لکسوس تاتو شده

۱۴۰۲-۰۸-۰۳ 1:21 زمان مطالعه: 2 دقیقه 7

لکسوس از زیبایی‌شناسی سنتی ژاپنی در طراحی خودروهای خود استفاده می‌کند.

به گزارش مجله ماشین، برای کسانی که عاشق ماشین هستند و تعداد کمی که عشق خود را به ماشین به سطح کاملاً جدیدی رسانده‌اند لکسوس در جشنی از صنایع دستی و هنر سنتی ژاپنی، نمونه ای از خودروی خالکوبی شده جهان را خلق کرده است.

این شاسی بلند جمع و جور Lexus UX کاملاً بی‌نظیر توسط کلودیا دی سابه، هنرمند برجسته تاتو در لندن طراحی و ساخته شده است.

کلودیا با استفاده از یک دستگاه لکسوس به رنگ سفید به عنوان بوم و یک ابزار مته به جای سوزن خالکوبی ظریف، طرحی گسترده را تولید کرد که شامل ماهی کپور در تمام طول خودرو بود و نشان دهنده ویژگی های خوش شانسی و پشتکار است.

این فرآیند از طراحی های اولیه، شش ماه به طول انجامید و تاتو در طی پنج روز هشت ساعت کار فشرده انجام شد. از نظر فیزیکی سخت بود، همراه با لرزش مته و کار با جسمی که برخلاف یک مشتری انسانی، نمی‌توانست با پیشرفت طراحی به موقعیت راحت منتقل شود.

نمای عقب لکسوس تاتو شده
نمای عقب لکسوس تاتو شده

در جایی که هر لغزش کوچکی در تاتوی انسان به راحتی قابل اجرا یا رنگ آمیزی به الگو است، حکاکی با مته به دقت مطلق نیاز دارد.

بیشتر بخوانید

لکسوس تاتو شده به عنوان ادای احترام به مهارت تاکومی است که در هر لکسوس به کار می رود، که در جزئیات طراحی و پرداخت های بی عیب و نقص که با مهارت های انسانی به دست آمده از طریق سال ها آموزش اختصاصی به دست آمده است.

لکسوس از زیبایی‌شناسی سنتی ژاپنی در طراحی خودروهای خود استفاده می‌کند، در عناصری مانند تزئینات کابین UX و ادغام یکپارچه داخلی و خارجی از طریق صفحه جلو، که بازتاب ویژگی‌های معماری engawa خانه‌های ژاپنی است.

 

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 3.33

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×