دوشنبه , ۴ تیر ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » رئیس سازمان تعزیرات: تخلفات ایران خودرو را با جدیت پیگیری می‌کنیم
لوگوی ایران خودرو

رئیس سازمان تعزیرات: تخلفات ایران خودرو را با جدیت پیگیری می‌کنیم

۱۴۰۲-۱۰-۲۰ زمان مطالعه: 1 دقیقه

مشتریان ایران خودرو درباره گلایه از روند فروش خودروهای پارس عنوان کرده‌اند که شرکت ایران خودرو هیچ برنامه و زمان‌بندی مشخصی در ارسال بخشنامه‌های فروش ندارد.

به گزارش مجله ماشین، آنها همچنین عنوان کرده‌اند که در حال حاضر متقاضیان پارس ساده، پارس elx و پارس سفارشی که تعهد سامانه یکپارچه برای تحویل خودرو به آنها زمستان ۱۴۰۲ است، هر روز منتظر پیامک بخشنامه فروش هستند و ایران‌خودرو هیچ‌گونه پاسخی برای برنامه فروش ارائه نمی‌کند.

مشتریان ایران خودرو علت نگرانی خود را از تاخیر در ارسال فراخوان واریز وجه این طور شرح دادند که: در حال حاضر در مورد اغلب خودروهای ایران‌خودرو برای زمستان ۱۴۰۲، بخشنامه فروش اعلام شده است اما از ارسال فراخوان برای ‌خودروهای گروه پارس خبری نیست، ضمن اینکه برای بخشی از تعهد‌ات پاییز ۱۴۰۲ پارس سفارشی نیز بخشنامه‌ای صادر نشده است.

مشتریان ایران خودرو عنوان کرده‌اند: این در حالی است که ایران‌خودرو در اقدامی غیرمنتظره برای متقاضیان خودروی سورن زمستان ۱۴۰۲ سامانه یکپارچه، بخشنامه تبدیل به خودروی پارس صادر ارائه کرده است‌.

مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه؛ بیان کرد: این موضوع مربوط به صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی است و شما این موضوع را به این سازمان منعکس کنید، ما هم این خبر را منعکس خواهیم کرد تا مورد بررسی قرار گیرد.

احمد اصانلو، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی عنوان کرد که ما به این موضوعات ورود کرده ایم و موضوع را به شدت پیگیری خواهیم کرد.

منبع: فارس

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 5.00

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×