چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » ری‌را کراس‌اوور ملی مجوز شماره‌گذاری گرفت
ری‌را کراس‌اوور ملی مجوز شماره‌گذاری گرفت

ری‌را کراس‌اوور ملی مجوز شماره‌گذاری گرفت

۱۴۰۳-۰۴-۱۲ زمان مطالعه: 1 دقیقه

سازمان استاندارد جمهوری اسلامی ایران، تاییدیه نوع محصول را به ری‌را، اولین کراس‌اوور ملی تولید شده توسط ایران‌خودرو، اعطا کرد. این اتفاق، گامی مهم در جهت ورود این خودرو به بازار و عرضه آن به مشتریان ایرانی است.

به گزارش مجله ماشین، مهدی رادمنش، معاون تحقیقات طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو، با اشاره به تلاش‌های تیم‌های طراحی و توسعه این شرکت، اعلام کرد: با اخذ تاییدیه استاندارد، ری‌را آماده شماره‌گذاری و عرضه به بازار شده است.

وی در ادامه تاکید کرد که کیفیت بالا یکی از اولویت‌های اصلی در تولید ری‌را بوده و به همین منظور، مراحل کیفی‌سازی با دقت و وسواس کامل انجام شده است. رادمنش همچنین از خطوط پیشرفته بدنه‌سازی اختصاصی برای تولید این خودرو خبر داد.

ایمنی سرنشینان، همواره یکی از دغدغه‌های اصلی در طراحی و تولید خودرو بوده است. ری‌را نیز از این قاعده مستثنی نیست و به گفته معاون تحقیقات، طراحی این خودرو بر اساس استانداردهای ۸۵گانه انجام شده و از تجهیزات ایمنی و رفاهی سطح بالا بهره می‌برد.

علاوه بر این، نتایج آزمون‌های تصادف در مرکز تست اروپایی نشان می‌دهد که ری‌را از ایمنی بسیار بالایی در برابر برخورد از روبه‌رو، جانبی و عقب برخوردار است و می‌تواند به عنوان ایمن‌ترین محصول ساخت داخل شناخته شود.

با توجه به ویژگی‌های مثبت و منحصر به فرد ری‌را، انتظار می‌رود که این خودرو با استقبال چشمگیر مشتریان ایرانی روبرو شود و جایگاه ویژه‌ای در بازار پررونق کراس‌اوورها پیدا کند.

صادر شدن مجوز شماره‌گذاری برای ری‌را، نویدبخش تحولات مثبت در صنعت خودروسازی ایران و گامی مهم در جهت ارتقای کیفیت و تنوع محصولات داخلی است.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 5.00

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×