چهارشنبه , ۹ خرداد ۱۴۰۳
» آرشیو اخبار » برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک
برابوس ایکس‌ال‌پی 900 6×6 سوپر بلک

برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک

۱۴۰۲-۰۸-۲۱ زمان مطالعه: 2 دقیقه 31

برابوس ایکس‌ال‌پی 900 6×6 سوپر بلک با 900 اسب‌بخار قدرت و 1250 نیوتن‌متر گشتاور و قیمتی بسیار زیاد معرفی شد.

به گزارش مجله ماشین، وقتی تصمیم می‌گیریم ظاهر G 63 را ارتقا دهیم دیگر مسائل مالی نباید مطرح باشد.

برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک یک پروژه تیونینگ افراطی است که به دنبال نوع خاصی از مالک است که پول کمترین دغدغه آنها باشد. برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک دارای قاب ۶*۶ کامل با آرماتورهای مورد نیاز، مقداری فیبر کربن، رول بار در بستر باز و کشیده، قفسه سقف با نور اضافی، گلگیرهای عریض، هود شفاف جدید و چند مورد دیگر است.

برابوس ایکس‌ال‌پی 900 6×6 سوپر بلک
نمای عقب برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک

ویژگی‌های برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک

محورهای پورتال برای چنین ساختی اجباری هستند، بنابراین آنها را نیز دارد. همچنین دارای یک وینچ در جلو برای مواقع چسبندگی یا لیز شدن جاده با نیروی کششی ۴.۵ تن است. ابعاد چرخ‌ها در هر سه محور ۹.۵×۲۲ اینچ است و با لاستیک‌های ۳۲۵/۵۵ Pirelli Scorpion ATR 116H M&S عرضه می‌شوند. و از آنجایی که آن را سوپر بلک می‌نامند، آشکارا ظاهری مشکی با چند قسمت کربنی دارد که به آن ملحق شده است.

برابوس ایکس‌ال‌پی 900 6×6 سوپر بلک
کابین برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک

کابین برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک

چنین پروژه هایی معمولا با فضای داخلی بسیار  جذاب همراه هستند. برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر کابینی تمام مشکی با لوگوهای برابوس دارد. برخی از افزودنی‌های فیبر کربنی نیز در اینجا وجود دارد. در کنار تریم فلزی، گیج‌های نصب شده روی سقف، شیفترهای پدال جدید، و تودوزی‌های چرم و آلکانترا برای شیک‌ترین حالت ممکن مشاهده می‌شود.

بیشتر بخوانید: برابوس ۸۵۰ معرفی شد

مشخصات فنی برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک

برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک مجهز به پیشرانه با حجم ۴.۵ لیتری بای توربو V8 است که توان تولید ۹۰۰ اسب‌بخار قدرت و ۱۲۵۰ نیوتن‌متر گشتاور را فراهم می‌کند. همچنین این ماشین توربوشارژرهای جدید، سیستم اگزوز متفاوت، نرم افزار برابوس و برخی چیزهای دیگر را دریافت می کند.

برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک می تواند در ۵.۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد. حداکثر سرعت ۲۱۰ کیلومتر در ساعت و به طور متوسط در هر ۱۰۰ کیلومتر  ۱۸.۱ لیتر سوخت مصرف می کند.

برابوس ایکس‌ال‌پی 900 6×6 سوپر بلک
نما جانبی برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک

ابعاد برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک

طول برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک ۶۱۸۳ میلی متر ، عرض آن ۲۱۹۱ میلی متر و ارتفاع آن ۲۲۹۳ میلی متر است. فاصله بین محور اول و دوم ۳۳۷۲ میلی متر  طول دارد و وزن خالی آن ۳۶۷۰ کیلوگرم است.

قیمت برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک

قیمت برابوس ایکس‌ال‌پی ۹۰۰ ۶×۶ سوپر بلک در وب‌سایت رسمی برابوس ۱,۴۱۱,۶۷۹.۱۵ یورو می‌باشد. یعنی چیزی بیش از ۱.۵ میلیون دلار این خودرو قیمت دارد.

این بدان معناست که شما می توانید هشت مرسدس AMG G 63 کاملاً جدید را به قیمت این تکی شش در شش خریداری کنید.

 

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 4.00

گروه نویسندگان

تحریریه مجله ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×