نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20437
زمان انتشار: 31 شهریور 1397 13:36:00

عرضه مینی کوپر آکسفورد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

مینی گونه ای ارزان قیمت از مدل کوپر را با نام Oxford Edition معرفی کرد. این مدل از مینی کوپر 2019 که برای دانشجویان و فارغ التحصیلان بریتانیایی طراحی شده است، از قیمت پایه ۱۹،۷۵۰ دلار برای مدل 3 در برخوردار است (مدل 5 در 20.750) که ۲،۱۵۰ دلار از مدل استاندارد مینی کوپر قیمت کمتری دارد.
عرضه مینی کوپر آکسفورد  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

 مجله ماشین – فردین محمدسور/  این نسخه از مینی کوپر برخلاف قیمت پایین تر نسبت به مدل استاندارد، با برخی تجهیزات اضافی از جمله رینگ های آلیاژی‌ ۱۷ اینچی، گرم کن صندلی ها و سانروف برای دانشجویان دانشگاه های معتبر در دسترس قرار می گیرد. نسخه آکسفورد نیز همانند نمونه استاندارد از یک موتور 1.5 لیتری ۳ سیلندر با ۱۳۴ اسب بخار قدرت بهره می برد. همچنین ناگفته نماند که دانشجویان می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی یکی از دو گیربکس ۶ سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک را برای خودرویشان سفارش دهند. این در حالی است که جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک برای نسخه استاندارد مینی کوپر، یک آپشن ۱۲۵۰ دلاری به شمار می رود!


در انتها ناگفته نماند که در حال حاضر مینی کوپر نسخه آکسفورد مدل ۲۰۱۹ برای دانشجویان تمام وقت یا نیمه وقت دانشگاه های معتبر بریتانیا، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و همچنین دانشجویانی که در سال گذشته میلادی فارغ التحصیل شده‌اند، عرضه خواهد شد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس